Office 365 - balík cloudových služieb

Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik dodal SOFTIP

Prečo si vybrať SOFTIP pre Office 365

Ak chcete mať istotu, že Vaše prostriedky a nástroje budú plniť všetky Vaše očakávania, je dôležité vybrať si správneho implementačného partnera. Ocenenia, skúsenosti a potvrdené kompetencie SOFTIPu sú jednoznačným dôvodom pre jeho výber.

Dodali sme najlepšie riešenie Office 365

Za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA GROUP bol SOFTIP ocenený titulom Microsoft Awards Winner v kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“.

Sme popredný Microsoft Partner

Ako Microsoft Gold Certified Partner dosiahol SOFTIP najvyššiu možnú úroveň partnerstva. Aktuálne je držiteľom dvanástich zlatých a jednej striebornej kompetencie a už štyrikrát bol ocenený titulom Partner roka spoločnosti Microsoft v SR.

Poradíme Vám čo je pre Vás najlepšie

Hľadať nové možnosti ako využívať najnovšie technológie čo najlepšie, to je to, čomu rozumieme a čo nás baví a napĺňa. Pomôžeme Vám nájsť to najlepšie riešenie, ktoré zefektívni Váš biznis a prinesie úsporu nákladov.

Naše služby dodaním licencií nekončia

Zákazníkom sme dodali už tisícky licencií Office 365. Naše služby však len ich dodaním nekončia. Môžete počítať s dlhodobou podporou, ktorá Vám umožní využívať najnovšie možnosti a funkcie tohto cloudového riešenia naplno.

Viac o Office 365

Office 365 je balík cloudových služieb, ktoré na základe jedného predplatného prinášajú prístup k najnovším funkciám kancelárskych aplikácií (Word, Excel, PowerPoint...) až na 5 zariadeniach, e-mailovú schránku s kapacitou až 50 GB, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie, podnikovú sociálnu sieť Yammer, aj zdieľanie súborov prostredníctvom 1 TB úložiska dát OneDrive.

Office, ktorý poznáte obohatený o nástroje na podporu spolupráce

Office 365 v sebe spája známe prostredie klasickej pracovnej plochy aplikácií balíka Microsoft Office a podnikovú e-mailovú službu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie i zdieľanie súborov.

Office vždy s Vami
Zdieľanie dokumentov
E-maily a kalendáre
Online meetingy
Tímová spolupráca

Online plánovanie stretnutí

Nová aplikácia online balíka služieb Office 365 na plánovanie a spravovanie stretnutí so zákazníkmi poskytuje rýchlu a jednoduchú alternatívu k rezervácii termínov cez telefón

Viac pohodlia pre všetkých
Menej zmeškaných termínov
Vždy k dispozícii

Všetko o klientoch kedykoľvek, kdekoľvek ste

Predstavte si, že môžete mať všetky detaily o Vašich klientoch k dispozícii napríklad aj hneď teraz! Celú históriu Vášho vzťahu od prvého kontaktu, cez komunikáciu, marketingové kampane, samotný predaj až po následnú podporu a starostlivosť. Moderné CRM rozprúdi Váš biznis!

Aktuálne a komplexné informácie
Efektívne riadenie obchodného procesu
Cielené marketingové kampane
On-line prepojenie
Možnosť vytvoriť vlastné evidencie
Licenčné úrovne

Zlepšíte spoluprácu svojho tímu, zvýšite produktivitu, a zároveň ušetríte čas a peniaze.

Skype for Business (predtým Microsoft Lync) je platforma zjednotenej komunikácie integrujúca e-mail, rýchle správy (instant messaging), prezentácie, hlas a video. Jeho myšlienka je postavená na prepojení komunikačných technológií (hardvérových a softvérových) do jedného celku, ktorý je pre používateľa nielen zrozumiteľný, ale aj jednoducho použiteľný.

Okamžité správy a prítomnosť
Video konferencie
Schôdze cez Skype
Telefonovanie

Bezpečné úložisko dát pre vašu kooperáciu

SharePoint Online poskytuje výkonné funkcie SharePointu bez súvisiacich režijných nákladov na vlastnú správu infraštruktúry.

Dostupnosť v rôznych zariadeniach
Jednoduché spravovanie
Spoľahlivosť a štandardy

Pracujte inteligentnejšie kdekoľvek pomocou hosťovaného e-mailu pre podnik

Zabezpečenie a spoľahlivosť
Neustála kontrola
Jednoduché používanie a spravovanie

Úplný prehľad o vašom biznise

Power BI (Business Intelligence) je nástroj pre firmy, ktoré chcú mať prehľad vo veľkom množstve dát a zároveň ich mať prístupné na cloude.

Získavanie údajov
Úprava dátového modelu
Tvorba zostáv
Ukladanie zostáv
Nahrávanie alebo publikovanie zostáv

Súvisiace prípadové štúdie

Produktová podpora

Potvrdením najlepších schopností a expertnej úrovne znalostí pri nasadzovaní cloudového riešenia Office 365 je aj titul Microsoft Cloud Productivity Partner.

Ján Schwarz

Technický riaditeľ SOFTIP, a. s


20.07.2021 - SOFTIP uspel v globálnej konkurencii a odniesol si ocenenie Microsoft Partner roka 2021 v kategórii víťazi krajín / regiónov. Už po štvrtýkrát sa tak najvýznamnejšia slovenská IT spoločnosť zaradila medzi top partnerov Microsoftu na svete. Tento výsledok je o to cennejší, že aktuálny ročník bol z pohľadu konkurencie mimoriadne nabitý. Len na porovnanie – v roku 2017, kedy SOFTIP získal v poradí svoju tretiu Microsoft Partner of the Year Award, sa laureáti vyberali spomedzi 2 800 nominácií zo 115 krajín. Tentoraz sa do finále prebojovalo 4 400 nominantov zo 130 štátov.

11.12.2019 - SOFTIP sa pripojil k Parížskej výzve (Paris Call), ktorej cieľom je medzinárodná spolupráca na posilnení ochrany a dôvery v digitálnom svete. Parížska výzva predstavuje celosvetovo najväčšie zoskupenie zainteresovaných strán, ktoré sa spojili, aby podporili bezpečnosť v digitálnom priestore a spoločne tak čelili novým kybernetickým hrozbám, ktorým sme vystavení.

06.11.2019 - SOFTIP sa stal prvou firmou na území bývalého Česko-Slovenska, ktorá získala certifikát Microsoft Partner Gold Security. Za štyri mesiace tak dosiahol najvyššiu možnú úroveň v tejto novej kompetencii Microsoftu, ktorá potvrdzuje jeho odborné znalosti, schopnosti a bohaté skúsenosti s nasadzovaním bezpečnostných riešení u zákazníkov.

Do cloudu si firmy aj verejné inštitúcie presúvajú čoraz viac dát a využívajú stále širšiu paletu softvérov vo forme služby. Tento trend neobchádza ani oblasť riadenia ľudských zdrojov, práve naopak – je viacero dôvodov, pre ktoré by si HR manažéri mali všímať možnosti, ktoré im cloudové riešenia ponúkajú.

Tradičné IT fungovalo tak, že ste vlastnili hardvér, na ktorý ste nainštalovali softvér a celé ste to spravovali vo vlastnej réžii. A potom prišiel cloud a všetko sa zmenilo. Klasické informačné technológie, tak ako ich poznáme, sa postupne vytrácajú a čoraz viac sa presúvajú do „oblakov“. Analytici tento trend potvrdzujú a dokonca predpovedajú, že bude do budúcnosti nielenže pokračovať, ale dokonca sa zrýchli. Ako sa však v tejto situácii zorientovať, keď existuje toľko rôznych možností?

23.01.2017 - Dokonalý pre každého, kto chce zlepšiť a automatizovať plánovanie termínov pre svojich klientov. Taký je nový nástroj Microsoft Bookings - užívateľsky jednoduchá, no svojou funkcionalitou plnohodnotná služba ideálna pre podnikateľov a menšie firmy ako sú napríklad zubné ambulancie, kadernícke salóny či autoservisy. Túto novinku v rámci balíka Office 365 prináša pre svojich zákazníkov aj spoločnosť SOFTIP.

17.01.2017 - Už 25 rokov na trhu, množ­stvo oce­není a čestná pozí­cia jed­ného z top slo­ven­ských par­tne­rov Mic­ro­softu sved­čia o úspe­chu spo­loč­nosti SOFTIP. Za mno­hými ino­va­tív­nymi IT rie­še­niami a dôve­rou význam­ných kli­en­tov stojí tech­nický ria­di­teľ Ján Sch­warz. Poroz­prá­val nám o tom, ako clou­dové rie­še­nia uľah­čujú biz­nis, a prečo sa “vir­tu­ál­nych obla­kov” netreba báť.


Microsoft Bookings - nová aplikácia balíka Office 365


Nové možnosti služieb Office 365 spoločne s aplikáciami nedávno vydaného balíka Office 2016 poskytujú vašej spoločnosti prístup k najkomplexnejšiemu a najlepšie zabezpečenému riešeniu na prácu v cloude a komunikáciu – službám Office 365.

Microsoft Cloud využíva už viac ako 90% spoločností rebríčka Fortune 500 a 75% najväčších bánk - hovoria najnovšie čísla z Redmontu. "Takto pred rokom nechcela byť ani jedna veľká banka tou prvou, a dnes ani jedna z nich nechce byť poslednou," tvrdí Scott Guthrie, výkonný viceprezident pre cloudové riešenia spoločnosti Microsoft. Čím si cloudová platforma spoločnosti Microsoft získala dôveru aj tých najkonzervatívnejších spoločností? Tu je 7 dôvodov prečo veľké firmy dôverujú Microsoft Cloudu.

Dohodnite si konzultáciu k Office 365

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321

Informácia o spracúvaní osobných údajov spoločnosťou SOFTIP, a.s.

V súlade s uplatňovaním Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov - GDPR), Vám týmto podávame informáciu o spracúvaní Vašich osobných údajov: Celé znenie informácie...

Bezpečnostné overenie