Office 365 - balík cloudových služieb

Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik dodal SOFTIP

Prečo si vybrať SOFTIP pre Office 365

Ak chcete mať istotu, že Vaše prostriedky a nástroje budú plniť všetky Vaše očakávania, je dôležité vybrať si správneho implementačného partnera. Ocenenia, skúsenosti a potvrdené kompetencie SOFTIPu sú jednoznačným dôvodom pre jeho výber.

Dodali sme najlepšie riešenie Office 365

Za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA GROUP bol SOFTIP ocenený titulom Microsoft Awards Winner v kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“.

Sme popredný Microsoft Partner

Ako Microsoft Gold Certified Partner dosiahol SOFTIP najvyššiu možnú úroveň partnerstva. Aktuálne je držiteľom dvanástich zlatých a jednej striebornej kompetencie a už štyrikrát bol ocenený titulom Partner roka spoločnosti Microsoft v SR.

Poradíme Vám čo je pre Vás najlepšie

Hľadať nové možnosti ako využívať najnovšie technológie čo najlepšie, to je to, čomu rozumieme a čo nás baví a napĺňa. Pomôžeme Vám nájsť to najlepšie riešenie, ktoré zefektívni Váš biznis a prinesie úsporu nákladov.

Naše služby dodaním licencií nekončia

Zákazníkom sme dodali už tisícky licencií Office 365. Naše služby však len ich dodaním nekončia. Môžete počítať s dlhodobou podporou, ktorá Vám umožní využívať najnovšie možnosti a funkcie tohto cloudového riešenia naplno.

Viac o Office 365

Office 365 je balík cloudových služieb, ktoré na základe jedného predplatného prinášajú prístup k najnovším funkciám kancelárskych aplikácií (Word, Excel, PowerPoint...) až na 5 zariadeniach, e-mailovú schránku s kapacitou až 50 GB, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie, podnikovú sociálnu sieť Yammer, aj zdieľanie súborov prostredníctvom 1 TB úložiska dát OneDrive.

Office, ktorý poznáte obohatený o nástroje na podporu spolupráce

Office 365 v sebe spája známe prostredie klasickej pracovnej plochy aplikácií balíka Microsoft Office a podnikovú e-mailovú službu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie i zdieľanie súborov.

Office vždy s Vami
Zdieľanie dokumentov
E-maily a kalendáre
Online meetingy
Tímová spolupráca

Online plánovanie stretnutí

Nová aplikácia online balíka služieb Office 365 na plánovanie a spravovanie stretnutí so zákazníkmi poskytuje rýchlu a jednoduchú alternatívu k rezervácii termínov cez telefón

Viac pohodlia pre všetkých
Menej zmeškaných termínov
Vždy k dispozícii

Všetko o klientoch kedykoľvek, kdekoľvek ste

Predstavte si, že môžete mať všetky detaily o Vašich klientoch k dispozícii napríklad aj hneď teraz! Celú históriu Vášho vzťahu od prvého kontaktu, cez komunikáciu, marketingové kampane, samotný predaj až po následnú podporu a starostlivosť. Moderné CRM rozprúdi Váš biznis!

Aktuálne a komplexné informácie
Efektívne riadenie obchodného procesu
Cielené marketingové kampane
On-line prepojenie
Možnosť vytvoriť vlastné evidencie
Licenčné úrovne

Zlepšíte spoluprácu svojho tímu, zvýšite produktivitu, a zároveň ušetríte čas a peniaze.

Skype for Business (predtým Microsoft Lync) je platforma zjednotenej komunikácie integrujúca e-mail, rýchle správy (instant messaging), prezentácie, hlas a video. Jeho myšlienka je postavená na prepojení komunikačných technológií (hardvérových a softvérových) do jedného celku, ktorý je pre používateľa nielen zrozumiteľný, ale aj jednoducho použiteľný.

Okamžité správy a prítomnosť
Video konferencie
Schôdze cez Skype
Telefonovanie

Bezpečné úložisko dát pre vašu kooperáciu

SharePoint Online poskytuje výkonné funkcie SharePointu bez súvisiacich režijných nákladov na vlastnú správu infraštruktúry.

Dostupnosť v rôznych zariadeniach
Jednoduché spravovanie
Spoľahlivosť a štandardy

Pracujte inteligentnejšie kdekoľvek pomocou hosťovaného e-mailu pre podnik

Zabezpečenie a spoľahlivosť
Neustála kontrola
Jednoduché používanie a spravovanie

Úplný prehľad o vašom biznise

Power BI (Business Intelligence) je nástroj pre firmy, ktoré chcú mať prehľad vo veľkom množstve dát a zároveň ich mať prístupné na cloude.

Získavanie údajov
Úprava dátového modelu
Tvorba zostáv
Ukladanie zostáv
Nahrávanie alebo publikovanie zostáv

Súvisiace prípadové štúdie

Produktová podpora

Potvrdením najlepších schopností a expertnej úrovne znalostí pri nasadzovaní cloudového riešenia Office 365 je aj titul Microsoft Cloud Productivity Partner.

Ján Schwarz

Technický riaditeľ SOFTIP, a. s


Microsoft Bookings - nová aplikácia balíka Office 365


26.07.2017 - Slovenská spoločnosť SOFTIP, a. s. a SoftwareONE Czech Republic s.r.o. získali prestížne ocenenie spoločnosti Microsoft Partner roka 2017. Toto ocenenie Microsoft udeľuje celosvetovo partnerom, ktorí za uplynulý rok preukázali vynikajúce zručnosti pri implementácii inovatívnych zákazníckych riešení, založených na technológiách Microsoft. Víťazi a finalisti z celého sveta si ocenenia prevzali na prestížnej konferencii Microsoft Inspire, ktorá sa uskutočnila od 9. - 13. júla 2017 vo Washingtone, D.C.

31.05.2017 - Na ceste k označeniu smart musia slovenské mestá urobiť ešte veľa práce, no sú aj také, ktoré už majú veľkú časť úloh splnenú. Dobrým príkladom je Banská Bystrica, ktorá sa rozhodla ísť cestou cloudu - zbavila sa kompletne svojej zastaranej infraštruktúry a začala si prenajímať IT ako službu. To umožnilo magistrátu nielen s výrazne nižšími nákladmi obmeniť IT infraštruktúru, ale aj ponúknuť obyvateľom viaceré digitálne služby. Cieľom celého projektu je postupné rozširovanie funkcií zameraných na lepšiu a rýchlejšiu komunikáciu s občanmi a na uľahčenie práce zamestnancov.

23.01.2017 - Dokonalý pre každého, kto chce zlepšiť a automatizovať plánovanie termínov pre svojich klientov. Taký je nový nástroj Microsoft Bookings - užívateľsky jednoduchá, no svojou funkcionalitou plnohodnotná služba ideálna pre podnikateľov a menšie firmy ako sú napríklad zubné ambulancie, kadernícke salóny či autoservisy. Túto novinku v rámci balíka Office 365 prináša pre svojich zákazníkov aj spoločnosť SOFTIP.

17.01.2017 - Už 25 rokov na trhu, množ­stvo oce­není a čestná pozí­cia jed­ného z top slo­ven­ských par­tne­rov Mic­ro­softu sved­čia o úspe­chu spo­loč­nosti SOFTIP. Za mno­hými ino­va­tív­nymi IT rie­še­niami a dôve­rou význam­ných kli­en­tov stojí tech­nický ria­di­teľ Ján Sch­warz. Poroz­prá­val nám o tom, ako clou­dové rie­še­nia uľah­čujú biz­nis, a prečo sa “vir­tu­ál­nych obla­kov” netreba báť.

26.10.2016 - SOFTIP neprestáva rozširovať svoje portfólio kľúčových kompetencií v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. Najnovšie sa môže pýšiť aj certifikátom Gold Small and Midmarket Cloud Solutions. Svoju dominantnú pozíciu v oblasti cloudových riešení postavených na platforme Microsoft naviac potvrdil prechodom na Gold úroveň v kategórii Microsoft Cloud Platform.

01.07.2016 - SOFTIP získal už šiestu kompetenciu v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. K doterajším dvom Gold a trom Silver statusom sa najnovšie môže pýšiť aj certifikátom Microsoft Silver Customer Relationship Management Partner. Ten potvrdzuje odborné vedomosti, schopnosti a bohaté skúsenosti pri nasadzovaní riešení na platforme Microsoft Dynamics CRM.

17.12.2015 - Spoločnosti SOFTIP stačilo pol roka na to, aby po pridelení statusu Microsoft Silver Cloud Productivity Partner dosiahla najvyššiu možnú kompetenciu a stala sa Microsoft Gold Cloud Productivity Partnerom.

11.11.2015 - SOFTIP získal v poradí deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards. V kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“ si ho vybojoval vďaka nasadeniu Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group.

03.03.2015 - SOFTIP potvrdil vysokú úroveň svojich služieb a riešení a stal Microsoft Silver Cloud Productivity Partnerom. Táto kompetencia znamená pre zákazníkov SOFTIPu garanciu, že pre nich pracujú kvalifikovaní profesionáli s priamym prístupom k technickej podpore spoločnosti Microsoft.

21.08.2014 - Zlepšenie spolupráce zamestnancov, aj oveľa jednoduchšie a pružnejšie riešenie problémov. Yammer sa v spoločnosti SOFTIP udomácnil natoľko, že si bez neho nedokážu fungovanie vnútrofiremnej komunikácie predstaviť. Ako plnohodnotná alternatíva klasickej sociálnej siete je najnovšie súčasťou balíka Office 365 a poskytuje tak ešte širšie benefity v podobe bezpečného a moderného komunikačného nástroja.


Nové možnosti služieb Office 365 spoločne s aplikáciami nedávno vydaného balíka Office 2016 poskytujú vašej spoločnosti prístup k najkomplexnejšiemu a najlepšie zabezpečenému riešeniu na prácu v cloude a komunikáciu – službám Office 365.

Microsoft Cloud využíva už viac ako 90% spoločností rebríčka Fortune 500 a 75% najväčších bánk - hovoria najnovšie čísla z Redmontu. "Takto pred rokom nechcela byť ani jedna veľká banka tou prvou, a dnes ani jedna z nich nechce byť poslednou," tvrdí Scott Guthrie, výkonný viceprezident pre cloudové riešenia spoločnosti Microsoft. Čím si cloudová platforma spoločnosti Microsoft získala dôveru aj tých najkonzervatívnejších spoločností? Tu je 7 dôvodov prečo veľké firmy dôverujú Microsoft Cloudu.

Dohodnite si konzultáciu k Office 365

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321

Informácia o spracúvaní osobných údajov spoločnosťou SOFTIP, a.s.

V súlade s uplatňovaním Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov - GDPR), Vám týmto podávame informáciu o spracúvaní Vašich osobných údajov: Celé znenie informácie...

Bezpečnostné overenie