Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik dodal SOFTIP.

Prečo si vybrať SOFTIP pre Office 365

Ak chcete mať istotu, že Vaše prostriedky a nástroje budú plniť všetky Vaše očakávania, je dôležité vybrať si správneho implementačného partnera. Ocenenia, skúsenosti a potvrdené kompetencie SOFTIP-u sú jednoznačným dôvodom pre jeho výber.

Dodali sme najlepšie riešenie Office 365

Za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group získal SOFTIP v poradí už deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards a zvíťazil tak v kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“.

Sme popredný Microsoft Partner

Ako Microsoft Gold Certified Partner dosiahol SOFTIP najvyššiu možnú úroveň partnerstva. Aktuálne je držiteľom štyroch zlatých a troch strieborných kompetencií a už dvakrát bol ocenený titulom Partner roka spoločnosti Microsoft v SR.

Poradíme Vám čo je pre Vás najlepšie

Hľadať nové možnosti ako využívať najnovšie technológie čo najlepšie, to je to, čomu rozumieme a čo nás baví a napĺňa. Pomôžeme Vám nájsť to najlepšie riešenie, ktoré zefektívni Váš biznis a prinesie úsporu nákladov.

Naše služby dodaním licencií nekončia

Zákazníkom sme už dodali tisícky licencií Office 365. Naše služby však len ich dodaním nekončia. Môžete počítať s dlhodobou podporou, ktorá Vám umožní využívať najnovšie možnosti a funkcie tohto cloudového riešenia naplno.

Viac o Office 365

Office 365 je balík cloudových služieb, ktoré na základe jedného predplatného prinášajú prístup k najnovším funkciám kancelárskych aplikácií (Word, Excel, PowerPoint...) až na 5 zariadeniach, e-mailovú schránku s kapacitou až 50 GB, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie, podnikovú sociálnu sieť Yammer, aj zdieľanie súborov prostredníctvom 1 TB úložiska dát OneDrive.

Office, ktorý poznáte obohatený o nástroje na podporu spolupráce

Office 365 v sebe spája známe prostredie klasickej pracovnej plochy aplikácií balíka Microsoft Office a podnikovú e-mailovú službu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie i zdieľanie súborov.

Office vždy s Vami
Zdieľanie dokumentov
E-maily a kalendáre
Online meetingy
Tímová spolupráca

Online plánovanie stretnutí

Nová aplikácia online balíka služieb Office 365 na plánovanie a spravovanie stretnutí so zákazníkmi poskytuje rýchlu a jednoduchú alternatívu k rezervácii termínov cez telefón

Viac pohodlia pre všetkých
Menej zmeškaných termínov
Vždy k dispozícii

Všetko o klientoch kedykoľvek, kdekoľvek ste

Predstavte si, že môžete mať všetky detaily o Vašich klientoch k dispozícii napríklad aj hneď teraz! Celú históriu Vášho vzťahu od prvého kontaktu, cez komunikáciu, marketingové kampane, samotný predaj až po následnú podporu a starostlivosť. Moderné CRM rozprúdi Váš biznis!

Aktuálne a komplexné informácie
Efektívne riadenie obchodného procesu
Cielené marketingové kampane
On-line prepojenie
Možnosť vytvoriť vlastné evidencie
Licenčné úrovne

Zlepšíte spoluprácu svojho tímu, zvýšite produktivitu, a zároveň ušetríte čas a peniaze.

Skype for Business (predtým Microsoft Lync) je platforma zjednotenej komunikácie integrujúca e-mail, rýchle správy (instant messaging), prezentácie, hlas a video. Jeho myšlienka je postavená na prepojení komunikačných technológií (hardvérových a softvérových) do jedného celku, ktorý je pre používateľa nielen zrozumiteľný, ale aj jednoducho použiteľný.

Okamžité správy a prítomnosť
Video konferencie
Schôdze cez Skype
Telefonovanie

Bezpečné úložisko dát pre vašu kooperáciu

SharePoint Online poskytuje výkonné funkcie SharePointu bez súvisiacich režijných nákladov na vlastnú správu infraštruktúry.

Dostupnosť v rôznych zariadeniach
Jednoduché spravovanie
Spoľahlivosť a štandardy

Pracujte inteligentnejšie kdekoľvek pomocou hosťovaného e-mailu pre podnik

Zabezpečenie a spoľahlivosť
Neustála kontrola
Jednoduché používanie a spravovanie

Úplný prehľad o vašom biznise

Power BI (Business Intelligence) je nástroj pre firmy, ktoré chcú mať prehľad vo veľkom množstve dát a zároveň ich mať prístupné na cloude.

Získavanie údajov
Úprava dátového modelu
Tvorba zostáv
Ukladanie zostáv
Nahrávanie alebo publikovanie zostáv

Produktová podpora

Potvrdením najlepších schopností a expertnej úrovne znalostí pri nasadzovaní cloudového riešenia Office 365 je aj titul Microsoft Cloud Productivity Partner.

Ján Schwarz

Technický riaditeľ SOFTIP, a. s


Microsoft Bookings - nová aplikácia balíka Office 365

Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik


Dokonalý pre každého, kto chce zlepšiť a automatizovať plánovanie termínov pre svojich klientov. Taký je nový nástroj Microsoft Bookings - užívateľsky jednoduchá, no svojou funkcionalitou plnohodnotná služba ideálna pre podnikateľov a menšie firmy ako sú napríklad zubné ambulancie, kadernícke salóny či autoservisy. Túto novinku v rámci balíka Office 365 prináša pre svojich zákazníkov aj spoločnosť SOFTIP.

17.01.2017 - Už 25 rokov na trhu, množ­stvo oce­není a čestná pozí­cia jed­ného z top slo­ven­ských par­tne­rov Mic­ro­softu sved­čia o úspe­chu spo­loč­nosti SOFTIP. Za mno­hými ino­va­tív­nymi IT rie­še­niami a dôve­rou význam­ných kli­en­tov stojí tech­nický ria­di­teľ Ján Sch­warz. Poroz­prá­val nám o tom, ako clou­dové rie­še­nia uľah­čujú biz­nis, a prečo sa “vir­tu­ál­nych obla­kov” netreba báť.

26.10.2016 - SOFTIP neprestáva rozširovať svoje portfólio kľúčových kompetencií v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. Najnovšie sa môže pýšiť aj certifikátom Gold Small and Midmarket Cloud Solutions. Svoju dominantnú pozíciu v oblasti cloudových riešení postavených na platforme Microsoft naviac potvrdil prechodom na Gold úroveň v kategórii Microsoft Cloud Platform.

01.07.2016 - SOFTIP získal už šiestu kompetenciu v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. K doterajším dvom Gold a trom Silver statusom sa najnovšie môže pýšiť aj certifikátom Microsoft Silver Customer Relationship Management Partner. Ten potvrdzuje odborné vedomosti, schopnosti a bohaté skúsenosti pri nasadzovaní riešení na platforme Microsoft Dynamics CRM.

17.12.2015 - Spoločnosti SOFTIP stačilo pol roka na to, aby po pridelení statusu Microsoft Silver Cloud Productivity Partner dosiahla najvyššiu možnú kompetenciu a stala sa Microsoft Gold Cloud Productivity Partnerom.

11.11.2015 - SOFTIP získal v poradí deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards. V kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“ si ho vybojoval vďaka nasadeniu Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group.

03.03.2015 - SOFTIP potvrdil vysokú úroveň svojich služieb a riešení a stal Microsoft Silver Cloud Productivity Partnerom. Táto kompetencia znamená pre zákazníkov SOFTIPu garanciu, že pre nich pracujú kvalifikovaní profesionáli s priamym prístupom k technickej podpore spoločnosti Microsoft.

21.08.2014 - Zlepšenie spolupráce zamestnancov, aj oveľa jednoduchšie a pružnejšie riešenie problémov. Yammer sa v spoločnosti SOFTIP udomácnil natoľko, že si bez neho nedokážu fungovanie vnútrofiremnej komunikácie predstaviť. Ako plnohodnotná alternatíva klasickej sociálnej siete je najnovšie súčasťou balíka Office 365 a poskytuje tak ešte širšie benefity v podobe bezpečného a moderného komunikačného nástroja.


Nové možnosti služieb Office 365 spoločne s aplikáciami nedávno vydaného balíka Office 2016 poskytujú vašej spoločnosti prístup k najkomplexnejšiemu a najlepšie zabezpečenému riešeniu na prácu v cloude a komunikáciu – službám Office 365.

Microsoft Cloud využíva už viac ako 90% spoločností rebríčka Fortune 500 a 75% najväčších bánk - hovoria najnovšie čísla z Redmontu. "Takto pred rokom nechcela byť ani jedna veľká banka tou prvou, a dnes ani jedna z nich nechce byť poslednou," tvrdí Scott Guthrie, výkonný viceprezident pre cloudové riešenia spoločnosti Microsoft. Čím si cloudová platforma spoločnosti Microsoft získala dôveru aj tých najkonzervatívnejších spoločností? Tu je 7 dôvodov prečo veľké firmy dôverujú Microsoft Cloudu.

Dohodnite si konzultáciu k Office 365

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321Bezpečnostné overenie