Office 365 - balík cloudových služieb

Office, ktorý poznáte obohatený o nástroje na podporu spolupráce. K dispozícii na všetkých zariadeniach a v cloude.

Prečo si vybrať SOFTIP pre Office 365

Ak chcete mať istotu, že vaše prostriedky a nástroje budú plniť všetky vaše očakávania, je dôležité vybrať si správneho implementačného partnera. Ocenenia, skúsenosti a potvrdené kompetencie SOFTIPu sú jednoznačným dôvodom pre jeho výber.

Dodali sme najlepšie riešenie Office 365

Za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA GROUP bol SOFTIP ocenený titulom Microsoft Awards Winner v kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“.

Sme popredný Microsoft Partner

Ako Microsoft Solutions Partner sme získali až 5 designácií zo šiestich možných: Data & AI, Digital & App Innovation, Infrastructure, Modern Work a Security. Sme tiež viacnásobným držiteľom titulu Microsoft Partner of the Year.

Poradíme vám čo je pre Vás najlepšie

Hľadať nové možnosti ako využívať najnovšie technológie čo najlepšie, to je to, čomu rozumieme a čo nás baví a napĺňa. Pomôžeme Vám nájsť to najlepšie riešenie, ktoré zefektívni Váš biznis a prinesie úsporu nákladov.

Naše služby dodaním licencií nekončia

Zákazníkom sme dodali už tisícky licencií Office 365. Naše služby však len ich dodaním nekončia. Môžete počítať s dlhodobou podporou, ktorá Vám umožní využívať najnovšie možnosti a funkcie tohto cloudového riešenia naplno.

Viac o Office 365

Office 365 je balík cloudových služieb, ktoré na základe jedného predplatného prinášajú prístup k najnovším funkciám kancelárskych aplikácií (Word, Excel, PowerPoint...) až na 5 zariadeniach, e-mailovú schránku s kapacitou až 50 GB, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie, podnikovú sociálnu sieť Yammer, aj zdieľanie súborov prostredníctvom 1 TB úložiska dát OneDrive.

Čo so sebou Office 365 prináša

Office 365 v sebe spája známe prostredie klasickej pracovnej plochy aplikácií balíka Microsoft Office a podnikovú e-mailovú službu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie i zdieľanie súborov.

Office vždy s Vami
Zdieľanie dokumentov
E-maily a kalendáre
Online meetingy
Tímová spolupráca

Online plánovanie stretnutí

Nová aplikácia online balíka služieb Office 365 na plánovanie a spravovanie stretnutí so zákazníkmi poskytuje rýchlu a jednoduchú alternatívu k rezervácii termínov cez telefón

Viac pohodlia pre všetkých
Menej zmeškaných termínov
Vždy k dispozícii

Všetko o klientoch kedykoľvek, kdekoľvek ste

Predstavte si, že môžete mať všetky detaily o Vašich klientoch k dispozícii napríklad aj hneď teraz! Celú históriu Vášho vzťahu od prvého kontaktu, cez komunikáciu, marketingové kampane, samotný predaj až po následnú podporu a starostlivosť. Moderné CRM rozprúdi Váš biznis!

Aktuálne a komplexné informácie
Efektívne riadenie obchodného procesu
Cielené marketingové kampane
On-line prepojenie
Možnosť vytvoriť vlastné evidencie
Licenčné úrovne

Zlepšíte spoluprácu svojho tímu, zvýšite produktivitu, a zároveň ušetríte čas a peniaze.

Skype for Business (predtým Microsoft Lync) je platforma zjednotenej komunikácie integrujúca e-mail, rýchle správy (instant messaging), prezentácie, hlas a video. Jeho myšlienka je postavená na prepojení komunikačných technológií (hardvérových a softvérových) do jedného celku, ktorý je pre používateľa nielen zrozumiteľný, ale aj jednoducho použiteľný.

Okamžité správy a prítomnosť
Video konferencie
Schôdze cez Skype
Telefonovanie

Bezpečné úložisko dát pre vašu kooperáciu

SharePoint Online poskytuje výkonné funkcie SharePointu bez súvisiacich režijných nákladov na vlastnú správu infraštruktúry.

Dostupnosť v rôznych zariadeniach
Jednoduché spravovanie
Spoľahlivosť a štandardy

Pracujte inteligentnejšie kdekoľvek pomocou hosťovaného e-mailu pre podnik

Zabezpečenie a spoľahlivosť
Neustála kontrola
Jednoduché používanie a spravovanie

Úplný prehľad o vašom biznise

Power BI (Business Intelligence) je nástroj pre firmy, ktoré chcú mať prehľad vo veľkom množstve dát a zároveň ich mať prístupné na cloude.

Získavanie údajov
Úprava dátového modelu
Tvorba zostáv
Ukladanie zostáv
Nahrávanie alebo publikovanie zostáv

Súvisiace prípadové štúdie

Podpora systému

Naše služby dodaním licencií nekončia. Môžete počítať s našou dlhodobou podporou, ktorá vám umožní využívať všetky najnovšie možnosti Office 365 naplno.

Ján Schwarz

Technický riaditeľ SOFTIP, a. s


03. 10. 2022 - Microsoft nastavil prísnejšie podmienky pre vstup firiem do partnerského programu. Svojim zákazníkom tak zjednodušil výber vhodného dodávateľa IT riešení, ale aj výrazne zvýšil tlak na kvalitu (nielen) slovenských partnerov. Medzi dodávateľov, ktorí úspešne splnili nové kritériá, sa už zaradil SOFTIP.

28.12. 2021 - Riešenia SOFTIPu v tohtoročnom hodnotení Microsoft Awards uspeli v troch kategóriách. Dvadsiaty druhý ročník prestížnych ocenení spoznal víťazov jednotlivých kategórií. Medzi 124 technologickými riešeniami sa ako najlepšie objavili tie od jedného z lídrov trhu v poskytovaní IT služieb pre podniky, spoločnosti SOFTIP . Pre svojich klientov dodala riešenia, ktoré im umožňujú efektívnejšie manažovať procesy či riadiť moderné pracovisko i vývojové tímy.

20.07.2021 - SOFTIP uspel v globálnej konkurencii a odniesol si ocenenie Microsoft Partner roka 2021 v kategórii víťazi krajín / regiónov. Už po štvrtýkrát sa tak najvýznamnejšia slovenská IT spoločnosť zaradila medzi top partnerov Microsoftu na svete. Tento výsledok je o to cennejší, že aktuálny ročník bol z pohľadu konkurencie mimoriadne nabitý. Len na porovnanie – v roku 2017, kedy SOFTIP získal v poradí svoju tretiu Microsoft Partner of the Year Award, sa laureáti vyberali spomedzi 2 800 nominácií zo 115 krajín. Tentoraz sa do finále prebojovalo 4 400 nominantov zo 130 štátov.

11.12.2019 - SOFTIP sa pripojil k Parížskej výzve (Paris Call), ktorej cieľom je medzinárodná spolupráca na posilnení ochrany a dôvery v digitálnom svete. Parížska výzva predstavuje celosvetovo najväčšie zoskupenie zainteresovaných strán, ktoré sa spojili, aby podporili bezpečnosť v digitálnom priestore a spoločne tak čelili novým kybernetickým hrozbám, ktorým sme vystavení.

06.11.2019 - SOFTIP sa stal prvou firmou na území bývalého Česko-Slovenska, ktorá získala certifikát Microsoft Partner Gold Security. Za štyri mesiace tak dosiahol najvyššiu možnú úroveň v tejto novej kompetencii Microsoftu, ktorá potvrdzuje jeho odborné znalosti, schopnosti a bohaté skúsenosti s nasadzovaním bezpečnostných riešení u zákazníkov.

Do cloudu si firmy aj verejné inštitúcie presúvajú čoraz viac dát a využívajú stále širšiu paletu softvérov vo forme služby. Tento trend neobchádza ani oblasť riadenia ľudských zdrojov, práve naopak – je viacero dôvodov, pre ktoré by si HR manažéri mali všímať možnosti, ktoré im cloudové riešenia ponúkajú.

Tradičné IT fungovalo tak, že ste vlastnili hardvér, na ktorý ste nainštalovali softvér a celé ste to spravovali vo vlastnej réžii. A potom prišiel cloud a všetko sa zmenilo. Klasické informačné technológie, tak ako ich poznáme, sa postupne vytrácajú a čoraz viac sa presúvajú do „oblakov“. Analytici tento trend potvrdzujú a dokonca predpovedajú, že bude do budúcnosti nielenže pokračovať, ale dokonca sa zrýchli. Ako sa však v tejto situácii zorientovať, keď existuje toľko rôznych možností?

23.01.2017 - Dokonalý pre každého, kto chce zlepšiť a automatizovať plánovanie termínov pre svojich klientov. Taký je nový nástroj Microsoft Bookings - užívateľsky jednoduchá, no svojou funkcionalitou plnohodnotná služba ideálna pre podnikateľov a menšie firmy ako sú napríklad zubné ambulancie, kadernícke salóny či autoservisy. Túto novinku v rámci balíka Office 365 prináša pre svojich zákazníkov aj spoločnosť SOFTIP.

17.01.2017 - Už 25 rokov na trhu, množ­stvo oce­není a čestná pozí­cia jed­ného z top slo­ven­ských par­tne­rov Mic­ro­softu sved­čia o úspe­chu spo­loč­nosti SOFTIP. Za mno­hými ino­va­tív­nymi IT rie­še­niami a dôve­rou význam­ných kli­en­tov stojí tech­nický ria­di­teľ Ján Sch­warz. Poroz­prá­val nám o tom, ako clou­dové rie­še­nia uľah­čujú biz­nis, a prečo sa “vir­tu­ál­nych obla­kov” netreba báť.


Microsoft Bookings


Nové možnosti služieb Office 365 poskytujú vašej spoločnosti prístup k najkomplexnejšiemu a najlepšie zabezpečenému riešeniu na prácu v cloude a komunikáciu.

Microsoft Cloud využíva už viac ako 95% spoločností rebríčka Fortune 500 - hovoria najnovšie čísla z Redmontu. "Takto pred rokom nechcela byť ani jedna veľká banka tou prvou, a dnes ani jedna z nich nechce byť poslednou," tvrdí Scott Guthrie, výkonný viceprezident pre cloudové riešenia spoločnosti Microsoft. Čím si cloudová platforma spoločnosti Microsoft získala dôveru aj tých najkonzervatívnejších spoločností? Tu je 7 dôvodov prečo veľké firmy dôverujú Microsoft Cloudu.

Dohodnite si konzultáciu k Microsoft 365

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321

Informácia o spracúvaní osobných údajov spoločnosťou SOFTIP, a.s.

V súlade s uplatňovaním Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov - GDPR), Vám týmto podávame informáciu o spracúvaní Vašich osobných údajov: Celé znenie informácie...

Bezpečnostné overenie