Pomôžeme Vám
lepšie riadiť Vašu firmu

Už 27 rokov prinášame inovatívne IT riešenia pre firmy a organizácie všetkých veľkostí na Slovensku i v zahraničí. Dôverujú nám tie najznámejšie spoločnosti, s produktami ktorých sa stretávate každý deň.

Informačné systémy od SOFTIPu vám zaistia dokonalý priebeh všetkých procesov

Komplexný prehľad o vašom podnikaní

S našimi systémami získate kompletnú kontrolu nad dianím vo firme, od riadenia výroby po spokojnosť zamestnancov. Ušetrite čas a nastavte automatické procesy pre vyššiu efektivitu.

Bezpečnosť vašich firemných dát

Vďaka nášmu riešeniu zabezpečených serverových fariem sú dáta pravidelne zálohované a prístupové práva máte kedykoľvek pod kontrolou.

Zjednotenie riadiacich systémov

Jednotná infraštruktúra dovoľuje jednoduchšie a efektívnejšie prepojenie systémov, zrýchlenie procesov a ekonomickú úsporu. Vaše dáta budete mať k dispozícií rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

Konferencia SOFTIP HR DAY 2018

Konferencia, ktorá sa venuje najdôležitejším a najaktuálnejším témam pre vrcholový HR manažment a hlavne čo naozaj pomohlo konkrétnym slovenským firmám.

23.5.2018

Hotel Kaskády

Sliač - Sielnica

SAP Business One Forum 2018

Podujatie SAP Business One Forum sa uskutoční v rámci konferencie SAP Forum Slovensko 2018, príďte a zistíte, ako technológie zmenia spôsob, akým dnes žijeme a pracujeme.

24.5.2018

X-bionic

Šamorín

Riešenie na mieru

Každý systém implementujeme individuálne na základe odbornej analýzy. V niekoľkých jednoduchých krokoch vám vytvoríme systém presne podľa vašich potrieb.