Pomôžeme vám
lepšie riadiť
vašu firmu

Naše IT produkty a služby pokrývajú všetky kľúčové firemné procesy, od riadenia ľudí, cez financie, výrobu, logistiku až po služby.

Informačné systémy od SOFTIPu vám zaistia dokonalý priebeh všetkých procesov

Komplexný prehľad o vašom podnikaní

S našimi systémami získate kompletnú kontrolu nad dianím vo firme, od riadenia výroby po spokojnosť zamestnancov. Ušetrite čas a nastavte automatické procesy pre vyššiu efektivitu.

Bezpečnosť vašich firemných dát

Vďaka nášmu riešeniu zabezpečených serverových fariem sú dáta pravidelne zálohované a prístupové práva máte kedykoľvek pod kontrolou.

Zjednotenie riadiacich systémov

Jednotná infraštruktúra dovoľuje jednoduchšie a efektívnejšie prepojenie systémov, zrýchlenie procesov a ekonomickú úsporu. Vaše dáta budete mať k dispozícií rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

SOFTIP MONACO

Technický informačný systém novej generácie, ktorý predstavuje špecializovaný softvérový nástroj pre evidenciu, archiváciu a tvorbu technickej dokumentácie vo výrobných podnikoch.

Riadenie technickej dokumentácie

Optimalizácia výroby

Rýchle ponuky

SOFTIP HAPPY HR

Multijazyčná webová aplikácia pre moderné riadenie ľudských zdrojov, ktorá prináša všetko, čo personalista, manažment aj samotní zamestnanci v oblasti HR potrebujú. A to kedykoľvek a kdekoľvek.

Personálny portál

Organizácia, hodnotenie, vzdelávanie

Centralizovaná evidencia

Riešenie na mieru

Každý systém implementujeme individuálne na základe odbornej analýzy. V niekoľkých jednoduchých krokoch vám vytvoríme systém presne podľa vašich potrieb.