Kariéra

Pridaj sa k nám. Rýchlo rastieme a hľadáme nové talenty. Kolegov, priateľov, jednoducho ľudí, ktorí sú ochotní posúvať svoje aj naše hranice možností a stať sa súčasťou našich existujúcich a budúcich projektov.

Koho hľadáme

Kariéra v SOFTIPe môže byť veľmi pestrá. Môžeš sa zapojiť do analýzy, vývoja a konzultácií našich vlastných podnikových informačných systémov SOFTIP. Môžeš sa tiež venovať Microsoft Cloudu a byť cloud konzultant alebo cloud inžinier pre Microsoft 365 a Microsoft Azure. A ak máš skúsenosti s ERP systémom SAP, môžeš sa pripojiť k nášmu tímu špecialistov na tento celosvetovo najúspešnejší podnikový IS. Možností je mnoho. Ktorú si vyberieš?

Príbehy našich kolegýň a kolegov

U nás máš možnosť robiť to, čo ťa baví. Učiť sa, skúšať nové veci alebo sa zlepšovať v tom, čo už vieš. Prečítaj si príbehy našich zamestnancov, ktorí sa uplatnili v rozličných oblastiach a projektoch. Každý z nich išiel svojou vlastnou cestou. Každý príbeh je jedinečný. Ako bude vyzerať ten Tvoj?

Benefity

Work Life Balance

Časová flexibilita, dodatočná dovolenka či Home Office Ti umožnia zariadiť si život podľa svojich predstáv.

Flexibilný pracovný čas

5 dní dovolenky navyše

Možnosť práce z domu

Podmienky na dochádzanie do práce na bicykli

Zaujímavé eventy

Počas roka organizujeme niekoľko celofiremných akcií pre zamestnancov, aj ich rodiny. Či už je to spoločná jarná bicyklovačka, letný a zimný teambuilding, dobrovoľný odber krvi alebo pravidelný deň zdravia zameraný na prevenciu a osvetu, vždy nám ide o to, aby boli naše eventy atraktívne a zmysluplné.

SOFTIP
CYKLO TOUR

SOFTIP
MEETING

SOFTIP
KVAPKA KRVI

ZELENÝ
DEŇ ZDRAVIA

Finančné benefity

Peniaze nie sú všetko, ale s nimi je všetko jednoduchšie. Našimi hlavnými princípmi sú preto spravodlivosť a férovosť.

Stravné lístky takmer zadarmo, a to aj počas dovolenky a návštevy lekára či PN

Mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)

Príspevok pri narodení dieťaťa

Sociálna výpomoc pri mimoriadnej rodinnej situácii

Príspevok na rekreáciu

Ďalšie informácie

Formulár pre uchádzačov

Pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie, spracovaním a uchovaním osobných údajov uchádzača uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce pre spoločnosť SOFTIP, a.s. prostredníctvom stránky www.softip.sk. Uchádzač si je vedomý/á, že ním poskytnuté informácie sa môžu týkať aj fotografie. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely výberového konania na obsadenie pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzač uchádza. Súhlas so spracovaním osobných údajov je daný na dobu určitú po dobu 12 mesiacov od ich prijatia, resp. osobné údaje sú okamžite vymazané po odňatí súhlasu uchádzača so spracovaním jeho osobných údajov.

Informácia o spracúvaní osobných údajov spoločnosťou SOFTIP, a.s.

V súlade s uplatňovaním Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov - GDPR), Vám týmto podávame informáciu o spracúvaní Vašich osobných údajov: Celé znenie informácie...

Bezpečnostné overenie

Zaujala Ťa práca u nás?


Vyplň, prosím, tento formulár alebo nám napíš na adresu job@softip.sk a pripoj svoj životopis.

Čo najskôr sa Ti ozveme aj s informáciami o ďalšom postupe.


Natália Balážová

HR Špecialistka