Kariéra

Spája nás nadšenie pre moderné IT technológie a chuť neustále objavovať nové možnosti tohto odboru

Voľné pozície

Ak sme ťa zaujali, svoju žiadosť so životopisom nám pošli na adresu job@softip.sk

Eva Lobellová

HR koordinátor


Ak chceš zúročiť svoje skúsenosti a získať nové znalosti, pridaj sa do dynamického tímu našej spoločnosti! Hľadáme šikovného analytika, ktorý sa nájde v návrhu riešení, zbere a spracovaní požiadaviek zákazníka. Baví ho tvorba user stories a zadaní pre programátorov ako aj funkčnej a technickej špecifikácie. Rovnako dôležité je pre nás vypracovanie technickej a používateľskej dokumentácie a spolupráca na FAT a UAT testoch.

 

MIESTO PRÁCE

Banská Bystrica, Žilina, Detva, Nitra, Prešov

TERMÍN NÁSTUPU

ASAP

ÚVÄZOK

plný

 

ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (BRUTTO) A ĎALŠIE ODMENY

1 900 eur + variabilná zložka
skutočná výška základnej mzdy bude upravená v súlade s odbornou praxou, odbornými znalosťami a zručnosťami

 

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

 • IT vzdelanie, minimálne stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa

 • Minimálne 2 roky praxe

 • Praktické skúsenosti s návrhom informačných systémov a dobré analytické schopnosti

 • Nemalo by Ti chýbať logické a kreatívne uvažovanie a komunikačné a prezentačné zručnosti.

 • Znalosť UML a modelovacích nástrojov UML (Enterprise Architect) ako aj skúsenosť s popisom integračných procesov a rozhraní (WSDL, REST, Sequence diagram)

 • Mal by si byť zorientovaný v prostredí relačných databáz (MS SQL, Oracle) a očakávame praktické skúsenosti s SQL jazykom.

 • Znalosť SW produktov a procesov typu ERP považujeme za výhodu

 • Znalosť anglického jazyka – úroveň mierne pokročilý (B1)

 

Ak chceš mať pod palcom tím programátorov a programovanie Ťa baví viac ako osem hodín denne, hľadáme práve teba.

 

MIESTO PRÁCE

Banská Bystrica

TERMÍN NÁSTUPU

ASAP

ÚVÄZOK

plný

 

ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (BRUTTO) A ĎALŠIE ODMENY

1 600 eur + podľa skúseností a znalostí

 

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

 • znalosti a praktické skúsenosti s JAVA, Spring Boot, Spring Cloud, HTML, Javascript, MAVEN, Git, SQL, REST, microservisy, Docker, AS Wildfly

 • zodpovednosť a ochotu pracovať v tíme a pre tím

 • neustálu chuť vzdelávať sa 

 • chuť prijímať výzvy

 • vzdelanie vysokoškolské I., II. stupňa v odbore IT

 • anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)

 • vodičský preukaz skupiny B

 • 3 roky praxe

 

ČO ŤA ČAKÁ V PRÁCI?

 • budeš programovať a budeš mať pod palcom vedenie skupiny programátorov

 • čaká Ťa zaujímavá a náročná práca podľa požiadaviek zákazníka z komerčnej sféry aj štátneho sektora

 

Prečo SOFTIP?


Pretože sme dynamická a neustále sa rozvíjajúca IT firma so stabilnou pozíciou na slovenskom trhu. Zrealizovali sme viac ako polovicu všetkých implementácií SAP Business One v SR, čím sme sa stali najúspešnejším implementačným partnerom tohto celosvetovo najrozšírenejšieho ERP systému na Slovensku. Už trikrát sme získali titul Microsoft Partner of the Year, ktorý Microsoft udeľuje svojim najlepším partnerom v jednotlivých krajinách. Spolu s desiatimi víťazstvami v prestížnej súťaži Microsoft Awards ide o výnimočný úspech nielen v rámci stredoeurópskeho regiónu.

Ponúkame stabilné zázemie a podporu. Príjemný a priateľský kolektív založený na neformálnych vzťahoch. Kariérny rast a profesijný rozvoj. A samozrejme široký zoznam firemných benefitov.

Flexibilný pracovný čas

V rámci pohyblivej pracovnej doby máme stanovený pracovný čas od 9:00 do 14:30. Zvyšné hodiny z celkového týždenného pracovného času 40 hodín si môže každý zamestnanec odrobiť v čase podľa vlastného uváženia. Napríklad aj prostredníctvom homeoffice.

Extra dovolenka

Záleží nám na tom, aby mali naši zamestnanci dosť času na oddych a regeneráciu. Preto po vyčerpaní základnej výmery dovolenky majú k dispozícii ešte ďalších 5 dní dovolenky navyše. Dodatočnú dovolenku je možné čerpať až do konca marca nasledujúceho roka.

Príjemné pracovné prostredie

Naše pracoviská nájdete v moderných priestoroch vybavených kvalitným ergonomickým nábytkom a modernou technikou. Zastúpenie máme až v deviatich mestách po celom Slovensku: Banskej Bystrici, Bratislave, Detve, Nitre, Partizánskom, Prešove, Ružomberku, Trenčíne a Žiline.

Zdravý životný štýl

Organizujeme Zelené dni zdravia zamerané na prevenciu pred civilizačnými ochoreniami, zabezpečujeme pitný režim, poskytujeme nadštandardný príspevok na stravovanie. Podporujeme športové aktivity našich zamestnancov, pre ktorých sme napríklad vytvorili podmienky na každodenné dochádzanie do práce na bicykli.

Možnosť ďalšieho rozvoja

Prinášame príležitosť podieľať sa na tých najvýznamnejších projektoch na Slovensku aj v zahraničí. Máme zavedený systém vzdelávania, investujeme do kurzov, odborných školení a seminárov, či konferencií a pomáhame tak zamestnancom profesionálne aj kariérne sa rozvíjať.

Ocenenie najlepších

Každý rok vyhlasujeme internú súťaž SOFTIP AWARDS o softipácku Osobnosť a Projekt roka. Tých najlepších z najlepších vyberajú priamo naši zamestnanci a víťazi sú slávnostne vyhlásení na celofiremnom stretnutí všetkých zamestnancov.

Finančné benefity

Zamestnancom ponúkame mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS). Poskytujeme im stravné lístky takmer zadarmo. A myslíme na nich aj pri významných životných udalostiach - ako napríklad pri narodení dieťaťa, významnom jubileu, alebo pri mimoriadnej rodinnej situácii.

Akcie a teambuildingy

Počas roka organizujeme niekoľko celofiremných akcií pre zamestnancov - či už je to športové podujatie v podobe jarnej bicyklovačky, letný teambuilding, na jeseň zdravotne ladená Kvapka krvi, či tradičné koncoročné stretnutie všetkých SOFTIPákov.

Ďalšie informácie

Sídlo spoločnosti SOFTIP v Einsteinova Business Center v Bratislave

Pracovisko SOFTIP v Europa Business Center v Banskej Bystrici