Kariéra

Snívate o veľkých veciach? Pridajte sa k nám!

Voľné pozície

Rozširujeme náš tím! Ak máte záujem pracovať pre SOFTIP, pošlite nám svoju žiadosť so životopisom na adresu job@softip.sk

Eva Lobellová

HR špecialista

Prečo SOFTIP?

Pretože sme najväčším slovenským výrobcom podnikových informačných systémov. Už 27 rokov prinášame inovatívne komplexné IT riešenia, ktoré pomáhajú lepšie riadiť tisícky firiem a organizácií všetkých veľkostí. Dôverujú nám aj tie najsilnejšie spoločnosti, produkty ktorých dobre poznáte a stretávate sa s nimi každý deň.

Prinášame príležitosť podieľať sa na tých najvýznamnejších projektoch na Slovensku aj v zahraničí.

Každoročne investujeme do odborného a jazykového vzdelávania zamestnancov, pomáhame im profesionálne aj kariérne sa rozvíjať.

Naše pracoviská nájdete v deviatich mestách na Slovensku v moderných priestoroch vybavených kvalitným nábytkom a najnovšou technikou.

Pravidelne sa stretávame na celofiremných akciách a letných a zimných teambuildingoch.

Ponúkame pohyblivú pracovnú dobu.

Poskytujeme zaujímavé benefity - dovolenku navyše, stravné lístky takmer zadarmo, ako aj príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS).

Na zamestnancov myslíme aj pri významných životných udalostiach - ako napr. pri narodení dieťaťa, životnom, či pracovnom jubileu,či pri mimoriadnej rodinnej situácii.

Ďalšie informácie

Pracovisko SOFTIP v Europa Business Center v Banskej Bystrici

Momentky z celofiremných stretnutí zamestnancov SOFTIP MEETING

Pár záberov z natáčania našej narodeninovej kampane na pracovisku SOFTIP v Banskej Bystrici