Kariéra

Náš tím tvorí 180 odborníkov po celom Slovensku. Spája nás nadšenie pre moderné technológie a chuť neustále objavovať nové možnosti tohto odboru

Voľné pozície

Hľadáme nových kolegov! Ak sme Ťa zaujali, svoju žiadosť so životopisom nám prosím pošli na adresu job@softip.sk

Eva Lobellová

HR koordinátor


Banská Bystrica / HO
Hľadáme fanúšika nových technológií, ktorý má rád výzvy a baví ho programovanie ERP systémov. Je dôležité, aby si sa chcel vzdelávať a pracovať na sebe. My Ti poskytneme podporu, ktorú budeš na úvod potrebovať a po úspešnej adaptácii môžeš pracovať vo vopred stanovenom rozsahu z domu.

Banská Bystrica / HO
Hľadáme fanúšika nových technológií, ktorý má rád výzvy a baví ho programovanie ERP systémov. Je dôležité, aby si sa chcel vzdelávať a pracovať na sebe. My Ti poskytneme podporu, ktorú budeš na úvod potrebovať a po úspešnom absolvovaní adaptačného procesu môžeš pracovať z domu vo vopred dohodnutom rozsahu každý pondelok a piatok alebo podľa Tvojho výberu niekoľko dní v mesiaci. Vieme sa dohodnúť.

Banská Bystrica / Košice / Partizánske / HO
Hľadáme tímového hráča, ktorého bavia dáta a má chuť naskočiť na rozbehnutý vlak. Budeš sa podieľať na návrhu, vývoji a implementácii BI riešení a v spolupráci s ostatnými kolegami pôsobiť na projektoch. My Ti zabezpečíme podporu nielen počas adaptácie a možnosť učiť sa od najlepších, ale aj možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa.

Možnosť výberu pracoviska / HO
Do tímu odborníkov hľadáme niekoľko šikovných analytikov seniorov a oblasť, v ktorej vynikneš si vyberieš Ty sám. Záleží len na Tebe. My Ti zabezpečíme podporu nielen počas adaptácie a možnosť učiť sa od najlepších, ale aj možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa. Môžeš pôsobiť v tíme, ktorý zastrešuje riadenie a podporu produktov pre penzijné spoločnosti, personálne a mzdové systémy, informačný systém pre plánovanie a riadenie zákazkovej výroby až po tím, ktorý sa venuje implementácii celosvetovo najúspešnejšieho ERP systému SAP Business One a ďalšie.

Banská Bystrica / Žilina
Hľadáme nové posily do tímu Cloud Enterprise Solutions. Ľudí, ktorí sú ochotní posúvať svoje aj naše hranice možností a stať sa súčasťou našich existujúcich aj budúcich projektov. Sme víťazi Microsoft Awards 2021 a niekoľkonásobným Microsoft partnerom roka. Len aby sa nezabudlo :)

Banská Bystrica
Do tímu nadšencov pre Microsoft technológie hľadáme nového člena, ktorému zveríme do starostlivosti management implementácie riešení u zákazníka a starostlivosti o neho. Realizujeme technicky náročné projekty a gro Tvojej práce bude tvoriť práve partnerská Microsoft agenda a riadenie a koordinácia projektov. V súčasnosti máme v tíme jednu projektovú manažérku, ktorá na jeseň odchádza na dovolenku (materskú aj rodičovskú) a rada Ti na toto obdobie odovzdá štafetu. Nie je dôvod obávať sa pozície na zastupovanie. Šikovní ľudia sú u nás vítaní a nebránime sa budúcej spolupráci.

Banská Bystrica / Žilina
Hľadáme nové posily do tímu Cloud Enterprise Solutions. Ľudí, ktorí sú ochotní posúvať svoje aj naše hranice možností a stať sa súčasťou našich existujúcich aj budúcich projektov. Sme víťazi Microsoft Awards 2021 a niekoľkonásobným Microsoft partnerom roka. Len aby sa nezabudlo :)

Banská Bystrica / Žilina
Hľadáme nové posily do tímu Cloud Enterprise Solutions. Ľudí, ktorí sú ochotní posúvať svoje aj naše hranice možností a stať sa súčasťou našich existujúcich aj budúcich projektov. Sme víťazi Microsoft Awards 2021 a niekoľkonásobným Microsoft partnerom roka. Len aby sa nezabudlo :)

Možnosť výberu pracoviska / HO
Hľadáme kolegu, ktorého bavia trendy v oblasti ERP systémov a má odvahu prinášať inovácie a tvoriť produktovú stratégiu. Budeš riadiť rozvoj funkčnosti ERP systému SOFTIP PROFIT vrátane sledovania novej legislatívy. Potrebuješ skúsenosti s implementáciou a vývojom ERP systémov a komunikačné a prezentačné schopnosti. My Ti poskytneme podporu, aby si čo najrýchlejšie nasal všetky potrebné informácie.

Banská Bystrica / Nitra / Partizánske
Do zabehnutého tímu hľadáme kolegu, ktorý sa nezľakne výziev a baví ho programovanie ERP systému. Pracovať môžeš na pracovisku v Banskej Bystrici, Nitre alebo Partizánskom. Po úspešnom adaptačnom procese môžeš využívať home office v dohodnutom rozsahu.

Hľadáme tímového hráča, ktorý má praktické skúsenosti s inštaláciou a konfiguráciou licencovaného softvéru a bude poskytovať podporu pri riešení problémov zákazníka.

Kto sme

Sme najväčší slovenský výrobca podnikových informačných systémov s najširším portfóliom IT produktov a služieb. Naše riešenia pomáhajú lepšie riadiť tisícky spoločností všetkých veľkostí na Slovensku aj v zahraničí.

Slovenská jednotka v segmente podnikových IT

Dlhodobo obhajujeme pozíciu najväčšieho výrobcu podnikových informačných systémov v prieskume trhu ERP na Slovensku, ktorý každoročne realizuje technologický magazín NEXTECH.

Líder v oblasti Microsoft technológií v regióne CEE

Ako Microsoft Gold Partner sme dosiahli najvyššiu možnú úroveň partnerstva. Už štyrikrát sme získali titul Microsoft Partner of the Year, ktorý Microsoft udeľuje svojim najlepším partnerom v jednotlivých krajinách. Trinásť krát sme tiež zvíťazili v súťaži Microsoft Awards.

Zisti viac

Najlepší implementačný partner SAP Business One

Sme viacnásobným držiteľom titulu Najlepší partner SAP Business One na Slovensku. Naši ľudia zrealizovali nadpolovičnú väčšinu všetkých implementácií tohto celosvetovo úspešného ERP systému v SR.

Výnimočná firma v kategórii Spoločenská zodpovednosť

Za našu angažovanosť v oblasti spoločenskej zodpovednosti nám renomovaná certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia udelila titul Výnimočná firma v kategórii Spoločenská zodpovednosť.

 

Čo ponúkame


Prinášame príležitosť podieľať sa na tých najvýznamnejších projektoch na Slovensku aj v zahraničí. Ponúkame stabilné zázemie a podporu. Príjemný a priateľský kolektív založený na neformálnych vzťahoch. Kariérny rast a profesijný rozvoj. A samozrejme široký zoznam firemných benefitov.

Spoluprácu na zmysluplných projektoch

Naše ciele sú ambiciózne. Spolupracujeme s renomovanými nadnárodnými spoločnosťami ako Microsoft a SAP. Medzi našich zákazníkov patria malé firmy, ale aj medzinárodné koncerny a spoločnosti, ktorých produkty sú populárne a dôverne známe.​​​​​​​

Flexibilný pracovný čas

V rámci pohyblivej pracovnej doby máme stanovený pracovný čas od 9:00 do 14:30. Zvyšné hodiny z celkového týždenného pracovného času 40 hodín si môže každý zamestnanec odrobiť v čase podľa vlastného uváženia. Napríklad aj prostredníctvom homeoffice.

Príjemné pracovné prostredie

Naše pracoviská nájdete v moderných priestoroch vybavených kvalitným ergonomickým nábytkom a modernou technikou. Zastúpenie máme až v deviatich mestách po celom Slovensku: Banskej Bystrici, Bratislave, Detve, Košiciach, Nitre, Partizánskom, Ružomberku, Trenčíne a Žiline.

Extra dovolenku

Záleží nám na tom, aby mali naši zamestnanci dosť času na oddych a regeneráciu. Preto po vyčerpaní základnej výmery dovolenky majú k dispozícii ešte ďalších 5 dní dovolenky navyše. Dodatočnú dovolenku je možné čerpať až do konca marca nasledujúceho roka.

Odborný a profesijný rast

Máme zavedený systém vzdelávania, investujeme do školení, kurzov, odborných konferencií, workshopov, či jazykového vzdelávania. V prípade záujmu o individuálnu vzdelávaciu aktivitu stačí vytvoriť žiadosť v internej aplikácii SOFTIP HAPPY HR a poslať ju na schválenie.

Zdravý životný štýl

Organizujeme Zelené dni zdravia, zabezpečujeme pitný režim, poskytujeme nadštandardný príspevok na stravovanie. Podporujeme športové aktivity našich zamestnancov, pre ktorých sme napríklad vytvorili podmienky na každodenné dochádzanie do práce na bicykli.

Finančné benefity

Zamestnancom ponúkame mesačný príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS). Poskytujeme im stravné lístky takmer zadarmo. A myslíme na nich aj pri významných životných udalostiach - ako napríklad pri narodení dieťaťa, významnom jubileu, alebo pri mimoriadnej rodinnej situácii.

Ocenenie najlepších

Každý rok vyhlasujeme internú súťaž SOFTIP AWARDS o softipácku Osobnosť a Projekt roka. Tých najlepších z najlepších vyberajú priamo naši zamestnanci a víťazi sú slávnostne vyhlásení na celofiremnom stretnutí všetkých zamestnancov.

Priateľský kolektív

Namiesto popisu si požičiame slová Martina Božka, víťaza SOFTIP AWARDS 2020 v kategórii Osobnosť SOFTIPu, ktorý povedal: „Mať takú skvelú prácu, ako mám ja, nie je až taký problém. Ale mať v nej toľko naozajstných priateľov, to je tá najväčšia výhra." A my nemáme čo dodať :)

Akcie a teambuildingy

Počas roka organizujeme niekoľko celofiremných akcií pre zamestnancov - či už je to športové podujatie v podobe jarnej bicyklovačky, letný teambuilding, na jeseň zdravotne ladená Kvapka krvi, či tradičné koncoročné stretnutie všetkých SOFTIPákov.

Ďalšie informácie

Sídlo spoločnosti SOFTIP v Einsteinova Business Center v Bratislave

Pracovisko SOFTIP v Europa Business Center v Banskej Bystrici