Microsoft Azure
a Office 365

Cloud, ktorému môžete veriť

7 dôvodov prečo veľké firmy dôverujú Microsoft Cloudu

Microsoft Cloud využíva už viac ako 95% spoločností rebríčka Fortune 500 - hovoria najnovšie čísla z Redmontu. "Ešte pred pár rokmi nechcela byť ani jedna veľká banka tou prvou, a dnes ani jedna z nich nechce byť tou poslednou," tvrdí Scott Guthrie, výkonný viceprezident pre cloudové riešenia spoločnosti Microsoft. Čím si cloudová platforma spoločnosti Microsoft získala dôveru aj tých najkonzervatívnejších spoločností? Tu je 7 dôvodov prečo veľké firmy dôverujú Microsoft Cloudu.

Chráni Vaše súkromie

Microsoft asi ako jediná spoločnosť na svete, neanalyzuje Vaše dáta pre reklamné a marketingové účely. Údaje o zákazníkoch používa výhradne na poskytovanie služby. Vaše maily a dokumenty nikto nečíta, ani strojovo (na rozdiel od napríklad takého Google, kde už také šťastie nemáte). 

Dáta vlastníte a riadite Vy

Všetky Vaše súbory a softvér, ktorý hostujete v Microsoft Azure patria Vám a len Vy ich môžete kedykoľvek odstrániť. O svoje údaje neprídete ani keď sa rozhodnete predplatené služby ukončiť. Naďalej ostanú uložené v dátovom centre Microsoftu, aby ste si ich mohli preniesť.

Riadi prístupové práva

Prístup oprávnených používateľov k Vašim dátam a aplikáciám kontroluje prostredníctvom overenia ich identít v Azure Active Directory. Silné heslá a viacstupňová autentizácia zvyšujú úroveň zabezpečenia údajov.

Automaticky šifruje dáta

Na prenos dát medzi Vaším zariadením a dátovým centrom Microsoftu ako aj v rámci samotných datacentier používa štandardné prenosové protokoly. Pre uložené údaje ponúka širokú škálu možností šifrovania až po AES.

Vy rozhodujete kde budú Vaše dáta

Údaje o Vašich zákazníkoch sú hostované v našom regióne. Zabezpečený izolovaný cloud Microsoft Azure Germany spĺňa tie najprísnejšie požiadavky Európskej únie na ochranu dát a certifikácií a je určený výhradne pre organizácie EÚ.

Vďaka zálohám o nič neprídete

Vaše dáta sú pravidelne zálohované, takže sa naozaj nemusíte obávať, že by ste o čokoľvek prišli.

Má najviac certifikátov zo všetkých

Spoločnosť Microsoft má viac certifikácií ako ktorýkoľvek iný poskytovateľ cloudu. Je úplne prvým poskytovateľom cloudu, ktorého uznali aj orgány Európskej únie, medzi prvými získala tiež nový certifikát ISO 27 018 týkajúci sa súkromia v cloude. Samozrejme spĺňa všetky štandardy špecifické pre jednotlivé krajiny, čo pravidelne overujú prísne audity tretích strán.

Zaujali Vás cloudové riešenia?

Ste na správnom mieste! Tisícky dodaných licencií, ocenenia, skúsenosti a certifikáty našich zamestnancov sú jednoznačným dôkazom našich kompetencií. Predstavíme Vám výhody Microsoft Azure a Office 365 s podporou našich služieb, vďaka ktorým budete všetky najnovšie funkcie týchto cloudových riešení využívať naplno.

Využite silu cloudu

Preneste svoju serverovňu do Microsoft Azure a ušetrený čas aj peniaze investujte do rozvoja svojej spoločnosti. Virtuálna serverovňa Vám ušetrí náklady spojené s obstaraním finančne náročného hardvéru a poskytne takmer neobmedzené množstvo výpočtového výkonu a úložiska dát. Zbaví Vás starostí so správou a údržbou hardvéru a Vy sa budete môcť viac sústrediť na svoj vlastný core biznis. Viac o Microsoft Azure sa dozviete tu

Viac ako len Office

Office 365 je balík cloudových služieb, ktoré na základe jedného predplatného prinášajú prístup k najnovším funkciám kancelárskych aplikácií (Word, Excel, PowerPoint...) až na 5 zariadeniach, e-mailovú schránku s kapacitou až 50 GB, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie, podnikovú sociálnu sieť Yammer, aj zdieľanie súborov prostredníctvom 1 TB úložiska dát OneDrive. Viac o Office 365 sa dozviete tu

Podpora systému

Pomôžem vám nájsť odpovede na všetky dôležité otázky a spoznať detaily využitia Microsoft Cloudu so SOFTIP-om

Ján Schwarz

Technický riaditeľ SOFTIP, a. s.


Microsoft Bookings - nová aplikácia balíka Office 365


26.07.2017 - Slovenská spoločnosť SOFTIP, a. s. a SoftwareONE Czech Republic s.r.o. získali prestížne ocenenie spoločnosti Microsoft Partner roka 2017. Toto ocenenie Microsoft udeľuje celosvetovo partnerom, ktorí za uplynulý rok preukázali vynikajúce zručnosti pri implementácii inovatívnych zákazníckych riešení, založených na technológiách Microsoft. Víťazi a finalisti z celého sveta si ocenenia prevzali na prestížnej konferencii Microsoft Inspire, ktorá sa uskutočnila od 9. - 13. júla 2017 vo Washingtone, D.C.

31.05.2017 - Na ceste k označeniu smart musia slovenské mestá urobiť ešte veľa práce, no sú aj také, ktoré už majú veľkú časť úloh splnenú. Dobrým príkladom je Banská Bystrica, ktorá sa rozhodla ísť cestou cloudu - zbavila sa kompletne svojej zastaranej infraštruktúry a začala si prenajímať IT ako službu. To umožnilo magistrátu nielen s výrazne nižšími nákladmi obmeniť IT infraštruktúru, ale aj ponúknuť obyvateľom viaceré digitálne služby. Cieľom celého projektu je postupné rozširovanie funkcií zameraných na lepšiu a rýchlejšiu komunikáciu s občanmi a na uľahčenie práce zamestnancov.

17.01.2017 - Už 25 rokov na trhu, množ­stvo oce­není a čestná pozí­cia jed­ného z top slo­ven­ských par­tne­rov Mic­ro­softu sved­čia o úspe­chu spo­loč­nosti SOFTIP. Za mno­hými ino­va­tív­nymi IT rie­še­niami a dôve­rou význam­ných kli­en­tov stojí tech­nický ria­di­teľ Ján Sch­warz. Poroz­prá­val nám o tom, ako clou­dové rie­še­nia uľah­čujú biz­nis, a prečo sa “vir­tu­ál­nych obla­kov” netreba báť.

26.10.2016 - SOFTIP neprestáva rozširovať svoje portfólio kľúčových kompetencií v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. Najnovšie sa môže pýšiť aj certifikátom Gold Small and Midmarket Cloud Solutions. Svoju dominantnú pozíciu v oblasti cloudových riešení postavených na platforme Microsoft naviac potvrdil prechodom na Gold úroveň v kategórii Microsoft Cloud Platform.

01.07.2016 - SOFTIP získal už šiestu kompetenciu v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. K doterajším dvom Gold a trom Silver statusom sa najnovšie môže pýšiť aj certifikátom Microsoft Silver Customer Relationship Management Partner. Ten potvrdzuje odborné vedomosti, schopnosti a bohaté skúsenosti pri nasadzovaní riešení na platforme Microsoft Dynamics CRM.

17.12.2015 - Spoločnosti SOFTIP stačilo pol roka na to, aby po pridelení statusu Microsoft Silver Cloud Productivity Partner dosiahla najvyššiu možnú kompetenciu a stala sa Microsoft Gold Cloud Productivity Partnerom.

11.11.2015 - SOFTIP získal v poradí deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards. V kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“ si ho vybojoval vďaka nasadeniu Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group.

03.03.2015 - SOFTIP potvrdil vysokú úroveň svojich služieb a riešení a stal Microsoft Silver Cloud Productivity Partnerom. Táto kompetencia znamená pre zákazníkov SOFTIPu garanciu, že pre nich pracujú kvalifikovaní profesionáli s priamym prístupom k technickej podpore spoločnosti Microsoft.

21.08.2014 - Zlepšenie spolupráce zamestnancov, aj oveľa jednoduchšie a pružnejšie riešenie problémov. Yammer sa v spoločnosti SOFTIP udomácnil natoľko, že si bez neho nedokážu fungovanie vnútrofiremnej komunikácie predstaviť. Ako plnohodnotná alternatíva klasickej sociálnej siete je najnovšie súčasťou balíka Office 365 a poskytuje tak ešte širšie benefity v podobe bezpečného a moderného komunikačného nástroja.

Dohodnite si konzultáciu k Microsoft Cloudu

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321Bezpečnostné overenie