Office, ktorý poznáte obohatený o nástroje na podporu spolupráce. K dispozícii na všetkých zariadeniach a v cloude.

Viac ako len Office

Office 365 je balík cloudových služieb, ktoré v sebe spájajú známe prostredie klasickej pracovnej plochy aplikácií Microsoft Office a podnikovú e-mailovú službu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie i zdieľanie súborov.

Najnovšia verzia Office všade s Vami

Získajte neobmedzený prístup k tým najnovším funkciám kancelárskych aplikácií (Word, Excel, PowerPoint...) až na 5 zariadeniach na základe jedného predplatného. Pracujte tam, kde Vám to vyhovuje, vtedy kedy chcete.

Zdieľané dokumenty

Zjednodušte spoluprácu. Namiesto niekoľkých verzií posielaných emailom upravujte dokumenty súčasne s ostatnými používateľmi v reálnom čase. K dispozícii máte 1 TB dátové úložisko OneDrive.

E-maily a kalendáre vždy poruke

Využívajte e-mailovú schránku s kapacitou až 50 GB, zistite dostupnosť svojich kolegov vďaka zdieľaným kalendárom. Office 365 synchronizuje Vaše e-maily, kontakty a kalendáre na všetkých zariadeniach v reálnom čase.

Online meetingy cez Skype for Business

Uskutočňujte online stretnutia s videokonferenciou vo vysokom rozlíšení alebo zvukové schôdze s viacerými účastníkmi, so zdieľaním pracovnej plochy a možnosťou písať si poznámky v reálnom čase.

Podpora tímovej spolupráce

Spojte svojich zamestnancov úplne novým spôsobom prostredníctvom podnikovej sociálnej siete Yammer. Nájdu tu odpovede na otázky rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a čo je ešte dôležitejšie budú sa navzájom inšpirovať.

Prečo Office 365 od SOFTIPu

Tisícky dodaných licencií, ocenenia, skúsenosti a certifikáty našich zamestnancov sú jednoznačným dôkazom našich kompetencií. Predstavíme Vám výhody Office 365 s podporou našich služieb, vďaka ktorým budete všetky najnovšie funkcie tohto cloudového riešenia využívať naplno.

Dodali sme "Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik"

V poradí už deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards získal SOFTIP za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group a zvíťazil tak v kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“. Ocenenie Microsoft Industry Awards sa každoročne udeľuje najlepším partnerom spoločnosti Microsoft, ktorí využívajú najnovšie technológie Microsoft v riešeniach pre zákazníkov. Hodnotiacim kritériom pri výbere jednotlivých riešení je predovšetkým rozsah projektu a prínos pre zákazníka.

Ako Microsoft Gold Certified Partner sme dosiahli najvyššiu možnú úroveň partnerstva

Od roku 2005 sme členom partnerského programu Microsoft. Tento program je založený na úzkej partnerskej spolupráci a spoločnosti, ktoré do neho patria, sa musia do každej kompetencie kvalifikovať. SOFTIP je aktuálne držiteľom piatich zlatých a troch strieborných kompetencií: Gold Cloud Productivity, Gold Cloud Platform, Gold Communications, Gold Small and Midmarket Cloud Solutions, Gold Application Development, Silver Enterprise Mobility Management, Silver Collaboration and Content a Silver Datacenter.

Sme trojnásobným držiteľom titulu Partner roka spoločnosti Microsoft na Slovensku

Spoločnosť SOFTIP sa už trikrát zaradila medzi držiteľov prestížneho ocenenia Microsoft Partner of the Year. Titul sme získali za poskytovanie inovatívnych riešení postavených na platforme Microsoft a ich úspešnú implementáciu u zákazníkov, ako aj za vynikajúcu dlhoročnú spoluprácu s lokálnym zastúpením spoločnosti Microsoft. Microsoft Partner of the Year oceňuje spoločnosti z celého sveta, ktoré poskytujú riešenia Microsoft svojim zákazníkom na excelentnej úrovni.

Súvisiace prípadové štúdie

Podpora systému

Naše služby dodaním licencií nekončia. Môžete počítať s našou dlhodobou podporou, ktorá vám umožní využívať všetky najnovšie možnosti Office 365 naplno.

Ján Schwarz

Technický riaditeľ SOFTIP, a. s


Víťazné projekty Microsoft Awards 2021

Microsoft Bookings


28.12. 2021 - Riešenia SOFTIPu v tohtoročnom hodnotení Microsoft Awards uspeli v troch kategóriách. Dvadsiaty druhý ročník prestížnych ocenení spoznal víťazov jednotlivých kategórií. Medzi 124 technologickými riešeniami sa ako najlepšie objavili tie od jedného z lídrov trhu v poskytovaní IT služieb pre podniky, spoločnosti SOFTIP . Pre svojich klientov dodala riešenia, ktoré im umožňujú efektívnejšie manažovať procesy či riadiť moderné pracovisko i vývojové tímy.

20.07.2021 - SOFTIP uspel v globálnej konkurencii a odniesol si ocenenie Microsoft Partner roka 2021 v kategórii víťazi krajín / regiónov. Už po štvrtýkrát sa tak najvýznamnejšia slovenská IT spoločnosť zaradila medzi top partnerov Microsoftu na svete. Tento výsledok je o to cennejší, že aktuálny ročník bol z pohľadu konkurencie mimoriadne nabitý. Len na porovnanie – v roku 2017, kedy SOFTIP získal v poradí svoju tretiu Microsoft Partner of the Year Award, sa laureáti vyberali spomedzi 2 800 nominácií zo 115 krajín. Tentoraz sa do finále prebojovalo 4 400 nominantov zo 130 štátov.

11.12.2019 - SOFTIP sa pripojil k Parížskej výzve (Paris Call), ktorej cieľom je medzinárodná spolupráca na posilnení ochrany a dôvery v digitálnom svete. Parížska výzva predstavuje celosvetovo najväčšie zoskupenie zainteresovaných strán, ktoré sa spojili, aby podporili bezpečnosť v digitálnom priestore a spoločne tak čelili novým kybernetickým hrozbám, ktorým sme vystavení.

06.11.2019 - SOFTIP sa stal prvou firmou na území bývalého Česko-Slovenska, ktorá získala certifikát Microsoft Partner Gold Security. Za štyri mesiace tak dosiahol najvyššiu možnú úroveň v tejto novej kompetencii Microsoftu, ktorá potvrdzuje jeho odborné znalosti, schopnosti a bohaté skúsenosti s nasadzovaním bezpečnostných riešení u zákazníkov.

Do cloudu si firmy aj verejné inštitúcie presúvajú čoraz viac dát a využívajú stále širšiu paletu softvérov vo forme služby. Tento trend neobchádza ani oblasť riadenia ľudských zdrojov, práve naopak – je viacero dôvodov, pre ktoré by si HR manažéri mali všímať možnosti, ktoré im cloudové riešenia ponúkajú.

Tradičné IT fungovalo tak, že ste vlastnili hardvér, na ktorý ste nainštalovali softvér a celé ste to spravovali vo vlastnej réžii. A potom prišiel cloud a všetko sa zmenilo. Klasické informačné technológie, tak ako ich poznáme, sa postupne vytrácajú a čoraz viac sa presúvajú do „oblakov“. Analytici tento trend potvrdzujú a dokonca predpovedajú, že bude do budúcnosti nielenže pokračovať, ale dokonca sa zrýchli. Ako sa však v tejto situácii zorientovať, keď existuje toľko rôznych možností?

23.01.2017 - Dokonalý pre každého, kto chce zlepšiť a automatizovať plánovanie termínov pre svojich klientov. Taký je nový nástroj Microsoft Bookings - užívateľsky jednoduchá, no svojou funkcionalitou plnohodnotná služba ideálna pre podnikateľov a menšie firmy ako sú napríklad zubné ambulancie, kadernícke salóny či autoservisy. Túto novinku v rámci balíka Office 365 prináša pre svojich zákazníkov aj spoločnosť SOFTIP.

17.01.2017 - Už 25 rokov na trhu, množ­stvo oce­není a čestná pozí­cia jed­ného z top slo­ven­ských par­tne­rov Mic­ro­softu sved­čia o úspe­chu spo­loč­nosti SOFTIP. Za mno­hými ino­va­tív­nymi IT rie­še­niami a dôve­rou význam­ných kli­en­tov stojí tech­nický ria­di­teľ Ján Sch­warz. Poroz­prá­val nám o tom, ako clou­dové rie­še­nia uľah­čujú biz­nis, a prečo sa “vir­tu­ál­nych obla­kov” netreba báť.


Nové možnosti služieb Office 365 poskytujú vašej spoločnosti prístup k najkomplexnejšiemu a najlepšie zabezpečenému riešeniu na prácu v cloude a komunikáciu.

Microsoft Cloud využíva už viac ako 95 % spoločností rebríčka Fortune 500 - hovoria najnovšie čísla z Redmontu. "Takto pred rokom nechcela byť ani jedna veľká banka tou prvou, a dnes ani jedna z nich nechce byť poslednou," tvrdí Scott Guthrie, výkonný viceprezident pre cloudové riešenia spoločnosti Microsoft. Čím si cloudová platforma spoločnosti Microsoft získala dôveru aj tých najkonzervatívnejších spoločností? Tu je 7 dôvodov prečo veľké firmy dôverujú Microsoft Cloudu.

Dohodnite si konzultáciu k Office 365 pre firmy

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321Bezpečnostné overenie