Office, ktorý poznáte obohatený o nástroje na podporu spolupráce. K dispozícii na všetkých zariadeniach a v cloude.

Viac ako len Office

Office 365 je balík cloudových služieb, ktoré v sebe spájajú známe prostredie klasickej pracovnej plochy aplikácií Microsoft Office a podnikovú e-mailovú službu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie i zdieľanie súborov.

Najnovšia verzia Office všade s Vami

Získajte neobmedzený prístup k tým najnovším funkciám kancelárskych aplikácií (Word, Excel, PowerPoint...) až na 5 zariadeniach na základe jedného predplatného. Pracujte tam, kde Vám to vyhovuje, vtedy kedy chcete.

Zdieľané dokumenty

Zjednodušte spoluprácu. Namiesto niekoľkých verzií posielaných emailom upravujte dokumenty súčasne s ostatnými používateľmi v reálnom čase. K dispozícii máte 1 TB dátové úložisko OneDrive.

E-maily a kalendáre vždy poruke

Využívajte e-mailovú schránku s kapacitou až 50 GB, zistite dostupnosť svojich kolegov vďaka zdieľaným kalendárom. Office 365 synchronizuje Vaše e-maily, kontakty a kalendáre na všetkých zariadeniach v reálnom čase.

Online meetingy cez Skype for Business

Uskutočňujte online stretnutia s videokonferenciou vo vysokom rozlíšení alebo zvukové schôdze s viacerými účastníkmi, so zdieľaním pracovnej plochy a možnosťou písať si poznámky v reálnom čase.

Podpora tímovej spolupráce

Spojte svojich zamestnancov úplne novým spôsobom prostredníctvom podnikovej sociálnej siete Yammer. Nájdu tu odpovede na otázky rýchlejšie ako kedykoľvek predtým a čo je ešte dôležitejšie budú sa navzájom inšpirovať.

Prečo Office 365 od SOFTIPu

Tisícky dodaných licencií, ocenenia, skúsenosti a certifikáty našich zamestnancov sú jednoznačným dôkazom našich kompetencií. Predstavíme Vám výhody Office 365 s podporou našich služieb, vďaka ktorým budete všetky najnovšie funkcie tohto cloudového riešenia využívať naplno.

Dodali sme "Najlepšie cloudové Office 365 riešenie pre podnik"

V poradí už deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards získal SOFTIP za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group a zvíťazil tak v kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“. Ocenenie Microsoft Industry Awards sa každoročne udeľuje najlepším partnerom spoločnosti Microsoft, ktorí využívajú najnovšie technológie Microsoft v riešeniach pre zákazníkov. Hodnotiacim kritériom pri výbere jednotlivých riešení je predovšetkým rozsah projektu a prínos pre zákazníka.

Ako Microsoft Gold Certified Partner sme dosiahli najvyššiu možnú úroveň partnerstva

Od roku 2005 sme členom partnerského programu Microsoft. Tento program je založený na úzkej partnerskej spolupráci a spoločnosti, ktoré do neho patria, sa musia do každej kompetencie kvalifikovať. SOFTIP je aktuálne držiteľom piatich zlatých a troch strieborných kompetencií: Gold Cloud Productivity, Gold Cloud Platform, Gold Communications, Gold Small and Midmarket Cloud Solutions, Gold Application Development, Silver Enterprise Mobility Management, Silver Collaboration and Content a Silver Datacenter.

Sme trojnásobným držiteľom titulu Partner roka spoločnosti Microsoft na Slovensku

Spoločnosť SOFTIP sa už trikrát zaradila medzi držiteľov prestížneho ocenenia Microsoft Partner of the Year. Titul sme získali za poskytovanie inovatívnych riešení postavených na platforme Microsoft a ich úspešnú implementáciu u zákazníkov, ako aj za vynikajúcu dlhoročnú spoluprácu s lokálnym zastúpením spoločnosti Microsoft. Microsoft Partner of the Year oceňuje spoločnosti z celého sveta, ktoré poskytujú riešenia Microsoft svojim zákazníkom na excelentnej úrovni.

Produktová podpora

Naše služby však len dodaním licencií nekončia. Môžete počítať s našou dlhodobou podporou, ktorá vám umožní využívať všetky najnovšie možnosti cloudového riešenia Office 365.

Ján Schwarz

Technický riaditeľ SOFTIP, a. s


Microsoft Bookings - nová aplikácia balíka Office 365


26.07.2017 - Slovenská spoločnosť SOFTIP, a. s. a SoftwareONE Czech Republic s.r.o. získali prestížne ocenenie spoločnosti Microsoft Partner roka 2017. Toto ocenenie Microsoft udeľuje celosvetovo partnerom, ktorí za uplynulý rok preukázali vynikajúce zručnosti pri implementácii inovatívnych zákazníckych riešení, založených na technológiách Microsoft. Víťazi a finalisti z celého sveta si ocenenia prevzali na prestížnej konferencii Microsoft Inspire, ktorá sa uskutočnila od 9. - 13. júla 2017 vo Washingtone, D.C.

31.05.2017 - Na ceste k označeniu smart musia slovenské mestá urobiť ešte veľa práce, no sú aj také, ktoré už majú veľkú časť úloh splnenú. Dobrým príkladom je Banská Bystrica, ktorá sa rozhodla ísť cestou cloudu - zbavila sa kompletne svojej zastaranej infraštruktúry a začala si prenajímať IT ako službu. To umožnilo magistrátu nielen s výrazne nižšími nákladmi obmeniť IT infraštruktúru, ale aj ponúknuť obyvateľom viaceré digitálne služby. Cieľom celého projektu je postupné rozširovanie funkcií zameraných na lepšiu a rýchlejšiu komunikáciu s občanmi a na uľahčenie práce zamestnancov.

23.01.2017 - Dokonalý pre každého, kto chce zlepšiť a automatizovať plánovanie termínov pre svojich klientov. Taký je nový nástroj Microsoft Bookings - užívateľsky jednoduchá, no svojou funkcionalitou plnohodnotná služba ideálna pre podnikateľov a menšie firmy ako sú napríklad zubné ambulancie, kadernícke salóny či autoservisy. Túto novinku v rámci balíka Office 365 prináša pre svojich zákazníkov aj spoločnosť SOFTIP.

17.01.2017 - Už 25 rokov na trhu, množ­stvo oce­není a čestná pozí­cia jed­ného z top slo­ven­ských par­tne­rov Mic­ro­softu sved­čia o úspe­chu spo­loč­nosti SOFTIP. Za mno­hými ino­va­tív­nymi IT rie­še­niami a dôve­rou význam­ných kli­en­tov stojí tech­nický ria­di­teľ Ján Sch­warz. Poroz­prá­val nám o tom, ako clou­dové rie­še­nia uľah­čujú biz­nis, a prečo sa “vir­tu­ál­nych obla­kov” netreba báť.

26.10.2016 - SOFTIP neprestáva rozširovať svoje portfólio kľúčových kompetencií v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. Najnovšie sa môže pýšiť aj certifikátom Gold Small and Midmarket Cloud Solutions. Svoju dominantnú pozíciu v oblasti cloudových riešení postavených na platforme Microsoft naviac potvrdil prechodom na Gold úroveň v kategórii Microsoft Cloud Platform.

01.07.2016 - SOFTIP získal už šiestu kompetenciu v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. K doterajším dvom Gold a trom Silver statusom sa najnovšie môže pýšiť aj certifikátom Microsoft Silver Customer Relationship Management Partner. Ten potvrdzuje odborné vedomosti, schopnosti a bohaté skúsenosti pri nasadzovaní riešení na platforme Microsoft Dynamics CRM.

17.12.2015 - Spoločnosti SOFTIP stačilo pol roka na to, aby po pridelení statusu Microsoft Silver Cloud Productivity Partner dosiahla najvyššiu možnú kompetenciu a stala sa Microsoft Gold Cloud Productivity Partnerom.

11.11.2015 - SOFTIP získal v poradí deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards. V kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“ si ho vybojoval vďaka nasadeniu Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group.

03.03.2015 - SOFTIP potvrdil vysokú úroveň svojich služieb a riešení a stal Microsoft Silver Cloud Productivity Partnerom. Táto kompetencia znamená pre zákazníkov SOFTIPu garanciu, že pre nich pracujú kvalifikovaní profesionáli s priamym prístupom k technickej podpore spoločnosti Microsoft.

21.08.2014 - Zlepšenie spolupráce zamestnancov, aj oveľa jednoduchšie a pružnejšie riešenie problémov. Yammer sa v spoločnosti SOFTIP udomácnil natoľko, že si bez neho nedokážu fungovanie vnútrofiremnej komunikácie predstaviť. Ako plnohodnotná alternatíva klasickej sociálnej siete je najnovšie súčasťou balíka Office 365 a poskytuje tak ešte širšie benefity v podobe bezpečného a moderného komunikačného nástroja.

Dohodnite si konzultáciu k Office 365 pre firmy

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321Bezpečnostné overenie