Flexibilná cloudová platforma, ktorá Vám v rámci IaaS umožňuje nahradiť fyzické servery virtuálnymi strojmi v sieti datacentier spoločnosti Microsoft

Využite silu cloudu

Preneste svoju serverovňu do Microsoft Azure a ušetrený čas aj peniaze investujte do rozvoja svojej spoločnosti. Virtuálna serverovňa Vám ušetrí náklady spojené s obstaraním finančne náročného hardvéru a poskytne takmer neobmedzené množstvo výpočtového výkonu a úložiska dát. Zbaví Vás starostí so správou a údržbou hardvéru a Vy sa budete môcť sústrediť na svoj vlastný core biznis.

Platíte len za to, čo využívate

Služby Microsoft Azure môžete podľa potreby jednoducho rozšíriť alebo zúžiť a Vy platíte len za to, čo skutočne používate. To určite oceníte napríklad v prípade sezónneho náporu prác. Vďaka úspornému účtovaniu nákladov po minútach budete mať rozpočet plne pod kontrolou.

Rýchlejšie inovácie

Vo chvíli keď sa rozhodnete uviesť na trh nový produkt alebo rozšíriť svoje podnikanie, všetku potrebnú IT infraštruktúru môžete mať pripravenú doslova za pár minút, maximálne hodín - oproti dňom a týždňom, či dokonca mesiacom, ktoré môže zabrať nákup a nastavenie nového hardvéru.

Nepretržitá dostupnosť

SLA zmluva Vám zaručuje prístup ku všetkým službám, počítačom a aplikáciám na úrovni 99,95% s neustálym sledovaním stavu používaných služieb a nonstop technickou podporou. Výrazne zlepšuje Vašu obchodnú kontinuitu a zotavenie po havárii.

Vaše dáta pod špičkovou ochranou

Vieme, že niektoré firmy pristupujú ku cloudu stále opatrne. Preto sme sa rozhodli pre platformu spoločnosti Microsoft, ktorá je úplne prvým poskytovateľom cloudu, ktorého uznali aj orgány Európskej únie a medzi prvými získala nový certifikát ISO 27018 týkajúci sa súkromia v cloude.

Hybridné riešenie

Niektorí poskytovatelia cloudu Vás môžu nútiť, aby ste sa rozhodli medzi vlastným dátovým centrom a cloudom. To ale nie je prípad Microsoft Azure, ktorý sa ľahko integruje do Vášho súčasného IT prostredia a prinesie Vám to najlepšie z oboch svetov - viac možností pre IT za nižšie náklady.

Najobľúbenejšia platforma veľkých firiem

Microsoft Azure je navrhnutý tak, aby zvládal akúkoľvek pracovnú záťaž, od malých vývojárskych testovacích projektov až po globálne uvádzanie produktov. Dôveruje mu viac ako 90% spoločností z rebríčka Fortune 500, pričom mesačne získava viac ako 120 000 nových používateľov.

Prečo Azure s podporou SOFTIP

Tisícky dodaných licencií, ocenenia, skúsenosti a certifikáty našich zamestnancov sú jednoznačným dôkazom našich kompetencií. Predstavíme Vám výhody Microsoft Azure s podporou našich služieb, vďaka ktorým budete všetky najnovšie funkcie tejto cloudovej platformy využívať naplno.

Ako Microsoft Gold Certified Partner sme dosiahli najvyššiu možnú úroveň partnerstva

Od roku 2005 sme členom partnerského programu Microsoft. Tento program je založený na úzkej partnerskej spolupráci a spoločnosti, ktoré do neho patria, sa musia do každej kompetencie kvalifikovať. SOFTIP je aktuálne držiteľom piatich zlatých a troch strieborných kompetencií: Gold Cloud Productivity, Gold Cloud Platform, Gold Communications, Gold Small and Midmarket Cloud Solutions, Gold Application Development, Silver Enterprise Mobility Management, Silver Collaboration and Content a Silver Datacenter.

Sme štvornásobným držiteľom titulu Partner roka spoločnosti Microsoft na Slovensku

Spoločnosť SOFTIP sa už štyrikrát zaradila medzi držiteľov prestížneho ocenenia Microsoft Partner of the Year. Titul sme získali za poskytovanie inovatívnych riešení postavených na platforme Microsoft a ich úspešnú implementáciu u zákazníkov, ako aj za vynikajúcu dlhoročnú spoluprácu s lokálnym zastúpením spoločnosti Microsoft. Microsoft Partner of the Year oceňuje spoločnosti z celého sveta, ktoré poskytujú riešenia Microsoft svojim zákazníkom na excelentnej úrovni.

Dodali sme Najlepšie cloudové Office 365 riešenie na platforme Microsoft Azure pre podnik

V poradí už deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards získal SOFTIP za nasadenie Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group a zvíťazil tak v kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“. Ocenenie Microsoft Industry Awards sa každoročne udeľuje najlepším partnerom spoločnosti Microsoft, ktorí využívajú najnovšie technológie Microsoft v riešeniach pre zákazníkov. Hodnotiacim kritériom pri výbere jednotlivých riešení je predovšetkým rozsah projektu a prínos pre zákazníka.

Produktová podpora

Naše služby však len dodaním licencií nekončia. Môžete počítať s našou dlhodobou podporou, ktorá vám umožní využívať všetky najnovšie možnosti cloudovej platformy Microsoft Azure.

Ján Schwarz

Technický riaditeľ SOFTIP, a. s


Microsoft Azure Datacenter


26.07.2017 - Slovenská spoločnosť SOFTIP, a. s. a SoftwareONE Czech Republic s.r.o. získali prestížne ocenenie spoločnosti Microsoft Partner roka 2017. Toto ocenenie Microsoft udeľuje celosvetovo partnerom, ktorí za uplynulý rok preukázali vynikajúce zručnosti pri implementácii inovatívnych zákazníckych riešení, založených na technológiách Microsoft. Víťazi a finalisti z celého sveta si ocenenia prevzali na prestížnej konferencii Microsoft Inspire, ktorá sa uskutočnila od 9. - 13. júla 2017 vo Washingtone, D.C.

31.05.2017 - Na ceste k označeniu smart musia slovenské mestá urobiť ešte veľa práce, no sú aj také, ktoré už majú veľkú časť úloh splnenú. Dobrým príkladom je Banská Bystrica, ktorá sa rozhodla ísť cestou cloudu - zbavila sa kompletne svojej zastaranej infraštruktúry a začala si prenajímať IT ako službu. To umožnilo magistrátu nielen s výrazne nižšími nákladmi obmeniť IT infraštruktúru, ale aj ponúknuť obyvateľom viaceré digitálne služby. Cieľom celého projektu je postupné rozširovanie funkcií zameraných na lepšiu a rýchlejšiu komunikáciu s občanmi a na uľahčenie práce zamestnancov.

17.01.2017 - Už 25 rokov na trhu, množ­stvo oce­není a čestná pozí­cia jed­ného z top slo­ven­ských par­tne­rov Mic­ro­softu sved­čia o úspe­chu spo­loč­nosti SOFTIP. Za mno­hými ino­va­tív­nymi IT rie­še­niami a dôve­rou význam­ných kli­en­tov stojí tech­nický ria­di­teľ Ján Sch­warz. Poroz­prá­val nám o tom, ako clou­dové rie­še­nia uľah­čujú biz­nis, a prečo sa “vir­tu­ál­nych obla­kov” netreba báť.

26.10.2016 - SOFTIP neprestáva rozširovať svoje portfólio kľúčových kompetencií v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. Najnovšie sa môže pýšiť aj certifikátom Gold Small and Midmarket Cloud Solutions. Svoju dominantnú pozíciu v oblasti cloudových riešení postavených na platforme Microsoft naviac potvrdil prechodom na Gold úroveň v kategórii Microsoft Cloud Platform.

01.07.2016 - SOFTIP získal už šiestu kompetenciu v rámci partnerského programu spoločnosti Microsoft. K doterajším dvom Gold a trom Silver statusom sa najnovšie môže pýšiť aj certifikátom Microsoft Silver Customer Relationship Management Partner. Ten potvrdzuje odborné vedomosti, schopnosti a bohaté skúsenosti pri nasadzovaní riešení na platforme Microsoft Dynamics CRM.

17.12.2015 - Spoločnosti SOFTIP stačilo pol roka na to, aby po pridelení statusu Microsoft Silver Cloud Productivity Partner dosiahla najvyššiu možnú kompetenciu a stala sa Microsoft Gold Cloud Productivity Partnerom.

11.11.2015 - SOFTIP získal v poradí deviate víťazstvo v súťaži Microsoft Industry Awards. V kategórii „Najlepšie Cloudové Office 365 riešenie pre podnik“ si ho vybojoval vďaka nasadeniu Office 365 na platforme Microsoft Azure v spoločnosti MEDUSA Group.

03.03.2015 - SOFTIP potvrdil vysokú úroveň svojich služieb a riešení a stal Microsoft Silver Cloud Productivity Partnerom. Táto kompetencia znamená pre zákazníkov SOFTIPu garanciu, že pre nich pracujú kvalifikovaní profesionáli s priamym prístupom k technickej podpore spoločnosti Microsoft.

21.08.2014 - Zlepšenie spolupráce zamestnancov, aj oveľa jednoduchšie a pružnejšie riešenie problémov. Yammer sa v spoločnosti SOFTIP udomácnil natoľko, že si bez neho nedokážu fungovanie vnútrofiremnej komunikácie predstaviť. Ako plnohodnotná alternatíva klasickej sociálnej siete je najnovšie súčasťou balíka Office 365 a poskytuje tak ešte širšie benefity v podobe bezpečného a moderného komunikačného nástroja.

Dohodnite si konzultáciu k Microsoft Azure

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321Bezpečnostné overenie