Poznáme softipácku Osobnosť a Projekt roka 2016

04.07.2017

Dámy a páni, predstavujeme Vám víťazov druhého ročníka internej súťaže SOFTIP AWARDS.

 

Osobnosťou SOFTIPu za rok 2016 sa stal Marek Sedliak. A nie náhodou. Jeho vášeň pre lietanie sa mu podarilo pretaviť aj do pracovného prostredia, keď sa práve jeho zásluhou portfólio našich produktov a služieb rozšírilo o inovatívne riešenie leteckého monitoringu. Pomocou bezpilotných zariadení tak môžu napríklad farmári a lesníci kontrolovať zdravotný stav pestovaných plodín a lesných porastov, či prípadné šírenie škodcov. Jeho využitie je však omnoho širšie - svoje uplatnenie nájde aj v stavebníctve, priemysle, či ochrane prírody.

Marek je dôkazom, že keď človek zápal pre svoj koníček prenesie na, obrazne povedané, rysovaciu dosku v práci, vzniknú ideálne podmienky pre zrod originálnych nápadov. „Spoločným nadšením sa dá dokázať všetko,“ tvrdí Marek a nám nezostáva nič iné, len s ním súhlasiť .

 

 

Na pomyselných stupňoch víťazov však nebol sám. Hneď veľa neho sa postavil Ján Schwarz s projektovým tímom kompetenčného centra Infraštruktúrne služby, zodpovedným za digitálnu transformáciu mesta Banská Bystrica. Tá sa totiž stala Projektom roka 2016. Rovnako ako Marek si aj oni zaslúžia veľkú gratuláciu. Viac o ich vynikajúcej tímovej práci, ktorá zožala ocenenie aj od spoločnosti Microsoft sa dozviete TU.

 

 

Do finále druhého ročníka internej súťaže SOFTIP AWARDS o Osobnosť a Projekt roka 2016 sa prebojovalo 6 osobností a 8 najzaujímavejších projektov. Tých najlepších vybrali zamestnanci spoločnosti SOFTIP v anonymnom hlasovaní prostredníctvom intranetu. Víťazi boli vyhlásení v polovici júna na celofiremnom stretnutí zamestnancov a vedenia spoločnosti, SOFTIP MEETING vo Vyhniach.

Veľké poďakovanie a uznanie samozrejme patrí nielen víťazom, ale aj ostatným finalistom, ktorých nadšenie pre moderné technológie je inšpiráciou aj pre ostatných. Vďaka nim je SOFTIP modernou firmou, ktorá dokáže svojim klientom prinášať tie najlepšie inovatívne riešenia.