SOFTIP HR DAY 2019 - 3. ročník odbornej HR konferencie

29.04.2019

Inšpirujte sa pre svoju prácu! Prijmite pozvanie na III. ročník HR konferencie, na ktorej sa venujeme iba tým najdôležitejším a najaktuálnejším témam pre prácu vrcholového HR manažmentu. Sústreďujeme sa hlavne na to, čo naozaj pomohlo konkrétnym slovenským firmám. Žiadna teória, ale iba praktické skúsenosti a riešenia. To je konferencia SOFTIP HR DAY 2019, ktorá sa koná 22. mája 2019 | Sliač - Sielnica (Hotel Kaskády)

 

Odborná konferencia slovenskej IT jednotky v oblasti HR si už vybudovala pevnú pozíciu medzi HR odbornými podujatiami a na 3. ročníku dáva opäť priestor predovšetkým praktickým skúsenostiam a riešeniam.

Tento rok v programe nefiguruje žiadna mediálna hviezda, ako to bolo v rokoch predchádzajúcich. Rozhodli sme sa však venovať možno budúcim hviezdam. Zamerali sme sa na prichádzajúcu generáciu odborníkov, ktorá sa ešte venuje štúdiu. A spoločne budeme hľadať odpovede, ktoré vo vzťahu k nej trápia pravdepodobne každého personalistu.

Naš cieľ, ktorým je priniesť účastníkom konferencie hodnotné informácie z oblasti riadenia ľudských zdrojov, ktoré dokážu reálne zužitkovať pri svojej práci sa nemení,“ povedal Ján Šnyr, manažér pre obchodné a marketingové operácie  SOFTIP, a.s.

 

Chcem sa zaregistrovať

 

Z hlavných tém Konferencie SOFTIP HR DAY 2019 vyberáme:

Poznáte mladú generáciu? - Naozaj viete čo očakávajú od zamestnávateľa súčasní absolventi vysokých škôl?
Dôvera ako základ zmien - Vybudujete si otvorenú komunikáciu a firemnú kultúru založenú na dôvere.
Urob si sám - Centrálne úložisko pre internú komunikáciu a vzdelávanie rýchlo a vlastnými silami.
Audit HR procesov - Skúsenosti z praxe z pohľadu certifikačnej autority.
Inovačné okuliare - Ako zapojiť zamestnancov do tvorby inovácií.
Vysokoškolské štúdium v oblasti HR - Ako pripravujú univerzity absolventov pre prácu v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

 

Na konferencii si ďalej vypočujete:

Martina  Pfundtnerová, Division Manager (Recruitment & Executive Search); SYNERGIE Slovakia s.r.o.
V personálno poradenskej spoločnosti SYNERGIE vedie divíziu recruitment & executive search so zameraním na pozície stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z oblasti IT, výroby, logistiky, obchodu, marketingu a HR.

Kristína Cichý Kováčiková, LinkedIn strategist pre HR a B2B linkedinstrategie.sk; EXACT RECRUITMENT
Už viac ako 5 rokov pomáha firmám budovať zamestnávateľskú značku a získavať nových kolegov na LinkedIn. Ako partner v personálnej agentúre vedie tím skvelých headhunterov, špecializujúcich sa na sales a technické pozície.

Peter Pálka, Erickson Coaching International Coach; PP COACHING s.r.o.
Executive a Business kouč s dlhoročnou praxou v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

Nora Lauková, expertka na neverbálnu komunikáciu; spoločnosť F.A.M.E., s.r.o.
Uznávaná expertka na neverbálnu komunikáciu, ktorej sa venuje viac ako 30 rokov. Odbor neverbality vyštudovala v USA ako súčasť psychológie v kriminológii a kriminalistike.

Mária Seková, docent;  Ekonomická Fakulta Univerzity Mateja Bela
Vysokoškolská pedagogička, ktorá sa venuje "HR dorastu" v oblastiach: Koučovanie, Manažérska komunikácia, Manažment ľudských zdrojov, Regionálny trh práce a manažment ľudských zdrojov.

Lena Theodoulides, Odborná asistentka; Ekonomická Fakulta Univerzity Mateja Bela
Vysokoškolská pedagogička, ktorá je jedným z riešiteľov výskumného projektu: Koučovací prístup ako nová forma rozvoja kritického myslenia študentov vo vysokoškolskom vzdelávaní.

Pavel Horník, Audítor manažérskych systémov; TÜV SÜD Slovakia, s.r.o.
V procese certifikácie už 27 rokov auditujúci implementáciu požiadaviek manažérskych systémov v procesoch spoločností, hľadajúci v nich u klientov zásadne pridanú hodnotu (zdravý sedliacky rozum).

Marek Sedliak, Riaditeľ pre inovácie; SOFTIP, a.s.
Okrem záľuby v najnovších technológiách je Marek vášnivý letec. 

Edita Zámečníková, HR and Competence Manager; IKEA Components s.r.o.
Je odborníčkou v oblasti personalistiky, rozvoja, odmeňovania a starostlivosti o zamestnancov. Jej empatia a záujem o ľudí ju predurčili byť úspešnou a uznávanou líderkou vo veľkej spoločnosti akou je IKEA Components.

Natália Henčlová, Global HR Director;  Tubex Aluminim Group
V HR pôsobí od roku 2006 a od špecialistu na vzdelávanie prešla pozíciami, ktoré zaisťovali agendu náboru, zamestnaneckých vzťahov až po HR manažéra. Stála pri harmonizácii HR procesov pre 5 automotive závodov, pracovala na HR stratégii pri tvorbe FI SSC. Aktuálne riadi HR procesy pre 3 výrobné závody na Slovensku, Rakúsku a Rusku.

 

Moderátor konferencie:

Kamila Birnsteinová - skúsený kouč, facilitátor a konzultant v oblasti vzdelávania.

Konferencia SOFTIP HR DAY 2019 sa uskutoční 22. mája 2019 v konferenčnom a kúpeľnom rezorte Hotel Kaskády**** Sliač / Sielnica.

Všetky informácie ako aj registračný formulár sú k dispozícii na stránke: https://www.softip.sk/sk/softip-hr-day-2019/

 

Chcem sa zaregistrovať