Zo SOFTIP HR DAY sa stane tradícia

26.06.2017

Nečakajte teóriu, budeme sa rozprávať o reálnych skúsenostiach HR profesionálov. S takouto pozvánkou oslovil SOFTIP každého, kto sa zaujíma o skutočný HR život v slovenských firmách. Konferencia s týmto podtitulom si tento mesiac odkrútila svoju premiéru a podľa odozvy takmer 90 účastníkov je isté, že si vypýtala pevné miesto medzi odbornými eventmi v oblasti manažmentu ľudských zdrojov.

Foto: SOFTIP HR DAY

 

Slovenská IT jednotka v segmente riešení pre HR pozvala na prvý ročník SOFTIP HR DAY jedenásť rečníkov a jedného špeciálneho hosťa – známeho športového komentátora a redaktora Marcela Merčiaka. Prezentácie aj panelová diskusia mali jeden hlavný cieľ – priblížiť auditóriu reálne skúsenosti z oblasti riadenia ľudských zdrojov v slovenských firmách.

Aj vzhľadom na aktuálny technologický pokrok sa jednou z tém stala aj digitalizácia HR procesov. Účastníci sa zároveň mali možnosť dozvedieť to najaktuálnejšie z oblasti osobných údajov, čoraz viac diskutovaných dochádzkových systémov, nových trendov v rozvoji ľudských zdrojov či ako zrealizovať relevantný a neskreslený prieskum na počkanie.

 

Foto: SOFTIP HR DAY

 

„Striktne sme sa však vyhýbali produktovým či vyslovene technologickým prezentáciám. Našim zámerom bolo podeliť sa o hodnotné informácie a vyvolať otvorenú diskusiu na aktuálne HR témy a som rád, že sa nám to podarilo,“ povedal Martin Vlčko, člen predstavenstva a finančný riaditeľ SOFTIP, a. s.

Úspech prvého ročníka je dôkazom, že takéto podujatie má v našich podmienkach budúcnosť. Organizátor preto už dnes avizuje, že koncom mája 2018 sa SOFTIP HR DAY s podtitulom Skutočný HR život v slovenských firmách zopakuje.


Fotoreportáž z konferencie SOFTIP HR DAY 2017 nájdete v tejto galérii.