SOFTIP je najlepším partnerom pre systém SAP Business One, vybrala si ho vyše polovica jeho používateľov

15.05.2018

Potvrdzuje to viac ako 140 úspešných nasadení informačného systému SAP Business One, najpočetnejšia skupina certifikovaných odborníkov na tento populárny ERP systém, prepracovaná politika starostlivosti o zákazníkov, viacero medzinárodných projektov. A najnovšie už piaty titul Najlepší partner SAP Business One na Slovensku, ktorý aj za rok 2017 získala spoločnosti SOFTIP.

Ocenenie Best SAP Business One Partner in Slovakia 2017, Foto: SOFTIP

 

Na jej konto pripadá nadpolovičná väčšina implementácií na Slovensku a mnohé ďalšie v Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rusku, na Ukrajine, či dokonca v Hongkongu. Okrem samotného nasadenia ponúka SOFTIP aj vlastné originálne nadstavbové moduly, ktoré dopĺňajú funkcie SAP Business One a umožňujú ešte viac prispôsobiť jeho podobu konkrétnym požiadavkám zákazníkov.

V tomto smere sme ďalej posilnili našu pozíciu vďaka akvizícii spoločnosti GT Systems 2. Tým sme nielen zväčšili náš tím odborníkov, ale aj portfólio o originálny AddOn Production, ktorý rozširuje funkcionalitu SAP Business One o evidenciu a riadenie výroby,“ hovorí Miroslav Michálek, produktový manažér SOFTIP pre SAP Business One.

Vlani zrealizoval SOFTIP 14 nových implementácií na Slovensku, medzi inými v spoločnostiach Attack, ColosseoEAS, Datalan Quality Instruments, Kopretina TN, Merchyou či Renost.

„Je to zásluha predovšetkým našich certifikovaných expertov. Vďaka ich vynikajúcej práci pri nasadení aj následnej starostlivosti o zákazníka nás už viackrát oslovili materské spoločnosti, v ktorých slovenských pobočkách sme implementovali SAP Business One, aby sme sa postarali o nasadenie tohto ERP systému aj v ich ďalších dcérskych firmách v zahraničí. To je dôkazom, že sa smelo môžeme porovnávať s partnermi SAP v iných krajinách,“ dopĺňa Miroslav Michálek.

 

 

Informačný systém SAP Business One integruje hlavné podnikové funkcie v malých a stredných podnikoch. Dokáže zjednodušiť kľúčové procesy od účtovníctva a riadenia vzťahov so zákazníkmi, až po riadenie dodávateľských reťazcov a nákup. Svojim používateľom je k dispozícii aj prostredníctvom mobilných zariadení. Nasadenie lokálneho alebo cloudového riešenia trvá v priemere len 2 až 8 týždňov. Vo svete mu dôveruje vyše 60 000 spoločností v 150 krajinách.

SOFTIP je najväčším partnerom pre SAP Business One riešenia na Slovensku, pričom so spoločnosťou SAP ho spája viac ako desaťročná spolupráca.Všetko dôležité o SAP Business One sa aktuálne môžete dozvedieť na podujatí SAP Business One Forum, ktoré sa po prvýkrát v histórii uskutoční v rámci prestížnej konferencie SAP Forum Slovensko dňa 24. mája 2018 v atraktívnom prostredí multifunkčného areálu x-bionic® sphere v Šamoríne. Neváhajte a zaregistrujte sa už dnes. Účasť je pre súčasných aj potenciálnych zákazníkov SAP bezplatná, no kapacita je obmedzená!