Keepi má za rok vyše 3 700 nových používateľov

04.07.2014

Takmer 4 -tisíc používateľov, vyše 50-tisíc vytvorených dokladov a víťazstvo v prestížnej súťaži. To je vizitka, ktorú má rok od svojho uvedenia na trh online účtovný softvér Keepi od spoločnosti SOFTIP.

 

Keepi sa za jediný rok rozrástlo z úvodnej funkcionality služieb jednoduchého účtovníctva pre živnostníkov až na rozsiahly ERP systém vrátane podvojného účtovníctva, ktorý dokáže uspokojiť požiadavky živnostníkov, firiem i účtovníkov. Používateľom (majiteľ, obchodník, účtovník) dáva k dispozícii všetky nevyhnutné funkcionality a nástroje potrebné pre vedenie ekonomickej a účtovnej agendy menších podnikov.

Od júla minulého roka bolo Keepi postupne doplnené o viac ako 100 základných bezplatných služieb a viac ako o 80 platených. To všetko pri zachovaní maximálnych bezpečnostných štandardov, poskytnutí profesionálnej podpory a neustálych inovácií, ktoré garantujú jeho kompatibilitu s legislatívnym aj technologickým vývojom.

„Uplynulých 12 mesiacov potvrdilo správnosť našej stratégie. Online riešenie ako Keepi už nie je vnímané ako doplnok ku klasicky inštalovaným riešeniam, ale ako ich zmysluplná alternatíva. Vyše 3 700 prihlásených používateľov Keepi je toho dôkazom. Som hrdý, že sme v SOFTIP-e vyvinuli a neustále zdokonaľujeme skutočne špičkový online účtovný softvér,“ povedal Ing. František Lovíšek, projektový manažér Keepi v spoločnosti SOFTIP. „Svoju jedinečnosť preukázalo aj získaním prestížneho ocenenia od Microsoft-u. Je to potvrdením vysokej úrovne našich odborníkov a skúseností, ktoré sme získali za viac ako 20 rokov vývoja nielen ekonomického softvéru.“

Do konca roka plánuje produktový tím ďalej rozširovať funkcionalitu aplikácie na základe spätnej väzby od používateľov. Bude sa osobitne venovať podpore služieb pre účtovné spoločnosti a samozrejme včasnému zapracovaniu aktuálnej legislatívy.

Viac informácií na www.keepi.sk