Za dva roky má online účtovníctvo Keepi vyše 6 300 používateľov

28.07.2015

Kontinuálny rast počas dvoch rokov prítomnosti na trhu. To je vizitka online účtovného a fakturačného softvéru Keepi od spoločnosti SOFTIP, ktorý sa teší čoraz väčšej obľube. Neustále pritom dopĺňa nové funkcionality a možnosti pre plnohodnotné riadenie jednoduchého aj podvojného účtovníctva a ekonomickej agendy pre najmenších podnikateľov aj pre firmy.

 

Keepi už za prvých sedem mesiacov od uvedenia na trh získalo 2 300 používateľov. Po dvoch rokoch ich počet narástol na viac ako 6 300. Od júla 2013 bolo do Keepi postupne doplnených viac ako 250 bezplatných a 90 platených služieb, pričom ich ponuka je neustále dopĺňaná aj v závislosti na požiadavkách zákazníkov.

„Dva roky Keepi potvrdili správnosť našej stratégie vyvinúť riešenie na báze cloudu. Používatelia si postupne zvykajú na použitie softvéru ako služby, a to vytvára predpoklady, že o pár rokov sa cloud computing stane štandardom, ktorý bude pokrývať väčšinu zákazníckych požiadaviek na IT riešenia,“ skonštatoval Ing. Radovan Bálent, člen predstavenstva a riaditeľ divízie SME spoločnosti SOFTIP.

Keepi poskytuje možnosť bezplatného vedenia účtovníctva či daňovej evidencie, a to v používateľsky prívetivom a jednoduchom prostredí. Garantuje kontinuálnu podporu, vývoj v súlade s požiadavkami legislatívy, maximálnu bezpečnosť potvrdenú certifikátom informačnej bezpečnosti podľa normy ISO 27 001 a flexibilitu podľa potrieb zákazníka. Je tak adekvátnou alternatívou klasických on-premise ERP riešení.

Keepi je postavený na platforme Microsoft Windows Azure. Jeho kvality už krátko po uvedení na trh ocenila aj samotná spoločnosť Microsoft, ktorá mu v kategórii „Najlepšie Cloudové riešenie (Azure+Office365)“ udelila titul Microsoft Industry Awards Winner.

Viac informácií na www.keepi.sk