Vývoj SOFTIP PROFIT PLUS pokračuje

30.11.2015

SOFTIP ďalej posúva kvalitu a funkčnosť svojho komplexného ERP systému SOFTIP PROFIT PLUS. V jeho najnovšej verzii 7, ktorá je portovaná do vyššej verzie vývojového prostredia DELPHI XE7, sa zameral na podporu najnovších technológií, ďalšie vylepšenie komfortu práce používateľov a ešte modernejší a užívateľsky prívetivejší vizuál.

 

Všetky aplikácie SOFTIP PROFIT PLUS sú pripravené na zobrazovanie na displejoch s vysokým rozlíšením, ULTRA HD (4K). Pre celé rozhranie produktu bol použitý nový vektorový font zaručujúci ostré vykreslenie textu bez ohľadu na jeho veľkosť. Ďalšou zaujímavou novinkou je automatické ukončenie aplikácie na základe používateľom nastaveného parametra doby nečinnosti. Nová verzia SOFTIP PROFIT PLUS prináša aj unikátny nástroj pre logovanie a identifikáciu nekorektného správania sa aplikácií s mnohými užitočnými vylepšeniami vrátane automatického generovania emailu s predplnenými údajmi.
 
„Pre naplnenie  našich ambícií, ponúkať čo najlepšie riešenia pre zákazníkov, sme pri úpravách vychádzali z odpovedí a pripomienok, ktoré nám používatelia poskytli pomocou dotazníka, integrovaného vo verzii 6.“ uviedol Ing. Dušan Homola, produktový manažér SOFTIP PROFIT PLUS. Novú verziu tohto obľúbeného podnikového informačného systému SOFTIP v týchto dňoch distribuuje ku všetkým jeho zákazníkom.
 
SOFTIP PROFIT PLUS je spoľahlivý informačný systém kategórie ERP, ktorý poskytuje plne integrované riešenie pre riadenie ekonomiky, financií, obchodnej, materiálovej a výrobnej logistiky a personálne a mzdové riadenie. Plne podporuje mobilné technológie. Jeho aplikácie dnes využíva  viac ako 8 500 používateľov v 700 slovenských aj nadnárodných spoločnostiach.  Medzi najvýznamnejších zákazníkov patria Baliarne obchodu Poprad, DÔVERA zdravotná poisťovňa, EUROPLAC, INDEX NOSLUŠ, STAROPRAMEN-SLOVAKIA, TESLA STROPKOV a ďalší.
 
Viac informácií na www.softip.sk/profit