Vývoj nekončí. SOFTIP ponúka novú verziu ERP systému PROFIT PLUS

02.12.2016

Skvalitnenie manažérskych informácií zo systému či jednoduché podávanie daňových priznaní. To sú len dve z viacerých zaujímavých noviniek, ktoré prináša vylepšený ERP nástroj SOFTIP PROFIT PLUS vo verzii 7.02. K zákazníkom spoločnosti SOFTIP sa dostáva práve v týchto dňoch.

 

„Naším cieľom je postupne inovovať produkty a riešenia tak, aby boli nielen v súlade s aktuálne platnou legislatívou, ale sa aj neustále zvyšoval komfort práce a rozsah funkcionalít, ktoré ponúkajú,“hovorí Dušan Homola, produktový manažér SOFTIP PROFIT PLUS.

V prospech komfortu používania sa vývojári spoločnosti rozhodli zakomponovať do najnovšej edície systému napríklad automatizované priraďovanie parametrov, ktoré si vedúci pracovníci zadefinujú pri práci s manažérskymi pohľadmi. Tie im umožňujú sledovať všetky dôležité ukazovatele firmy potrebné pre prijímanie rozhodnutí. Vylepšila sa aj orientácia používateľov v aplikácii pomocou jednoducho dostupných informácií o histórii oznamov, či vďaka možnosti nastaviť si pravidlá pre otváranie jednotlivých okien v rámci programu.

Významným benefitom je dostupnosť samostatného modulu, ktorý umožní spracovať daňové priznanie k dani z príjmov PO. Je plne kompatibilný s formulárom Finančnej správy SR a umožňuje  získať údaje priamo z produkčných dát, konkrétne z hlavnej účtovnej knihy.

 

 

SOFTIP PROFIT PLUS je najobľúbenejší slovenský ERP systém, ktorý poskytuje komplexné riešenie pre riadenie ekonomiky, financií, obchodnej, materiálovej a výrobnej logistiky a personálne a mzdové riadenie. Plne podporuje mobilné technológie. Jeho aplikácie dnes využíva  viac ako 9 000 používateľov v 700 slovenských aj nadnárodných spoločnostiach.  Medzi najvýznamnejších zákazníkov patria Baliarne obchodu Poprad, DÔVERA zdravotná poisťovňa, EUROPLAC, INDEX NOSLUŠ, STAROPRAMEN-SLOVAKIA, TESLA STROPKOV a ďalší.

Viac informácií na www.softip.sk/profit