Starosti s daňovým priznaním hoďte za hlavu. Keepi ich vyrieši za vás.

08.03.2016

Potrebujete len počítač a pripojenie na internet. O zvyšok sa postará aplikácia Keepi od spoločnosti SOFTIP. Bez pomoci účtovníka vďaka nej dokážete vyplniť a podať svoje daňové priznanie z pohodlia domova alebo vlastnej kancelárie. Nezáleží pritom na fakte, či ste firma, živnostník alebo fyzická osoba. A čo je najdôležitejšie - Keepi vám pritom garantuje bezpečnosť, aktuálnosť a zhodu so všetkými legislatívnymi požiadavkami.

 

Prvým krokom pre každého nového používateľa je registrácia. Následne vytvorí spoločnosť a uvedie jej fakturačné údaje. Potom sa zobrazí zodpovedajúce tlačivo daňového priznania a automaticky sa vyplnia základné údaje daňovníka. Ďalšie potrebné dáta a informácie sa dajú jednoducho vpisovať a editovať, prípadne sa k uloženému priznaniu môžete kedykoľvek vrátiť.

Aktívni používatelia Keepi si jednoducho spustia službu a systém im predplní daňové priznanie všetkými potrebnými dátami, ktorými disponuje.

Údaje si môžete tlačiť, exportovať ich ako súbor XML a importovať v aplikácii eDane alebo na stránke www.financnasprava.sk, kde sa vykoná kontrola ich správnosti. Ak je všetko správne, daňové priznanie môžete elektronicky aj podať.

SOFTIP je vďaka 25 ročným skúsenostiam v oblasti vývoja a prevádzky ekonomického softvéru garanciou, že jeho riešenia spĺňajú všetky podmienky dané legislatívou, sú bezpečné a vždy aktuálne. Naviac vám počas pracovných dní ponúka možnosť využiť poradenstvo odborných konzultantov cez live chat na stránke www.keepi.sk, alebo priamo v aplikácii. Svoje otázky a podnety môžete napísať aj na adresu keepi@softip.sk alebo support@keepi.sk.