SOFTIP získal ocenenie Slovak Business Superbrands Award 2020

27.02.2020

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti SOFTIP cenu Slovak Business Superbrands Award 2020. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

 

 

"Som veľmi rád, že po nedávnom víťazstve v súťaži Výnimočná firma roku 2019 v kategórii Spoločenská zodpovednosť, sme tento rok odštartovali ziskom ďalšieho ocenenia," povedal Martin Vlčko, člen predstavenstva a finančný riaditeľ spoločnosti SOFTIP.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE a Dun&Bradstreet. Členmi Brand Councilu sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy. 

Medzinárodný program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii. Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele: uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky a prezentovať ich ďalším spoločnostiam, ktoré by sa rady rozvíjali a učili. Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je program Superbrands uznávaný ako rešpektované ocenenie v 90. krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.

„Sila a znalosť značky  je v dnešnej dobe jeden z najdôležitejších faktorov úspechu v biznise. A aj to je dôvod, prečo má Superbrands svoje miesto na trhu. Kvalitné značky treba vyzdvihovať a ukazovať, zaslúžia si to,” povedal Juraj Sasko, CEO spoločnosti Visibility a zároveň člen hodnotiacej komisie programu Superbrands Slovakia.