SOFTIP TROJKRÁĽOVÝ VEČERNÝ BEH v znamení účastníckeho rekordu

07.01.2016

1188 odhodlaných priaznivcov športu z piatich krajín poctilo svojou účasťou SOFTIP Trojkráľový bečerný beh 2016. Podujatie, už tradične nabité emóciami a povianočnou atmosférou, odštartovalo o 17:30 hod. na Námestí SNP v Banskej Bystrici.

 

Na 5,3km trati uličkami historického centra bol medzi mužmi najrýchlejší Šimon Wahlandt (W-Team, 17:20), spomedzi žien vyčnievala najviac Katarína Lovrantová (Salomon Team, 19:27). Prví traja muži a prvé 3 ženy si odniesli peňažné prémie. Súčasťou vyhlásenia najlepších bolo žrebovanie o hodnotné ceny od partnerov podujatia a hlavnú cenu, kameru GoPro od generálneho partnera - spoločnosti SOFTIP.

Výsledková listina, fotogaléria a všetky ďalšie informácie sú dostupné na stránke podujatia https://www.facebook.com/softiptrojkralovyvecernybeh

Každý jeden účastník, ktorý prebehol cieľom, získal spomienkovú medailu, ktorá je súčasťou kolekcie 9 kusov, z ktorých je možné poskladať reliéf s logom Marathon BB Tour. Do zbierky pribudne každému, kto absolvuje všetkých 9 bodovaných podujatí multišportovej série v sezóne 2016.