SOFTIP plní želania svojim zákazníkom v tom najkrajšom období

11.12.2018

Ešte začiatkom roku odštartoval SOFTIP sériu januárových legislatívnych seminárov, ktoré sú pre nás každoročným zdrojom cenných informácií. Zo „zákazníckych želaní“ od takmer 400 zákazníkov vybrala komisia pre rozvoj SOFTIP HR PLUS dve víťazné témy, ktoré sa rozhodla zapracovať a reagovať na potreby zákazníkov.

 

Práve v tomto predvianočnom čase distribuuje SOFTIP svojim zákazníkom novú verziu IS SOFTIP PROFIT PLUS vrátane SOFTIP HR PLUS, už aj s niektorými zapracovanými zmenami víťazných tém a plní tak „želania“ svojim zákazníkom.

Pre účely sociálneho poistenia bola zapracovaná možnosť evidovať hodnoty vyňatia zamestnanca z evidenčného stavu, samostatne pre každý právny vzťah zamestnanca, ktorú ocenia najmä mzdári. Cieľom dopracovania je tak zjednodušiť spracovanie sociálneho poistného a dôb sociálneho poistenia pre súbežné právne vzťahy hlavne v prípadoch, keď zamestnanec je na rodičovskej dovolenke alebo poberá materské a súčasne pracuje v ďalšom pracovnom pomere.

Ďalšou novinkou v novoročnej verzii bude automatický prepočet nároku dovolenky pri zmene doby trvania pracovného pomeru. Cieľom rozvoja produktu je aj v tomto prípade ďalšie rozšírenie  automatizácie  spracovania personálnych údajov.

„Veríme, že uskutočnené zmeny uľahčia a zefektívnia zákazníkom každodenné pracovné úkony a prinesú im ešte väčší komfort pri práci s produktom SOFTIP HR PLUS,“ vyjadrila prianie Iveta Koterbová, projektová manažérka podpory produktu IS SOFTIP PROFIT PLUS.