SOFTIP potvrdzuje pozíciu lídra, má najviac odborníkov certifikovaných na SAP Business One

13.10.2015

SOFTIP disponuje najpočetnejšou skupinou odborníkov certifikovaných na riešenia SAP Business One na Slovensku. To je garanciou vysokej úrovne znalostí tohto komplexného riešenia určeného pre segment malých a stredných podnikov. SAP, globálny líder v oblasti podnikových informačných systémov, certifikát udeľuje na základe absolvovania školení a úspešného zloženia skúšok.

 

„Certifikácia predstavuje objektívne potvrdenie vedomostí našich expertov, ktoré získali nielen kontinuálnym vzdelávaním, ale aj vďaka skúsenostiam, ktoré nazbierali z implementácií SAP Business One vo viac ako 80 slovenských a nadnárodných spoločnostiach z rôznych segmentov,“ povedal Miroslav Michálek, produktový manažér SOFTIP pre SAP. „Naviac okrem externých školení u nás dlhodobo a na pravidelnej báze prebieha aj intenzívne interné vzdelávanie. Považujeme ho za nevyhnutnú podmienku v snahe udržať si líderstvo medzi partnermi SAP Business One na Slovensku.“

Pre zákazníkov je certifikát garanciou kvality a vysokej odbornosti pracovníkov SOFTIPu v oblasti najnovších technológií a verzií SAP. Ako celosvetovo uznávaný doklad je tiež zárukou serióznosti partnera, a to nielen v procese implementácie, ale aj následnej správy a podpory nasadeného riešenia.
 
Ako SAP Silver Partner je SOFTIP jedným z najúspešnejších partnerov spoločnosti SAP v regióne V4. Prostredníctvom svojich odborných konzultantov zrealizoval viac ako polovicu implementácií produktu SAP Business One v SR. Je viacnásobným držiteľom titulu Najlepší partner SAP Business One na Slovensku. Medzi jeho najvýznamnejších zákazníkov patria Direct Parcel Distribution CZ, Direct Parcel Distribution SK, DKI PLAST, KOFT Bratislava, Jungheinrich, QUILTEX, STM Slovakia, UPC BROADBAND SLOVAKIA a ďalší.
 
Viac informácií na www.softip.sk/sap