Slávnostný večer k 25. výročiu založenia spoločnosti SOFTIP

17.06.2016

Vo štvrtok 12. mája 2016 oslávila spoločnosť SOFTIP spolu so svojimi zákazníkmi a obchodnými partnermi 25. výročie založenia na slávnostnom večeri v MINISTRY of FUN v Banskej Bystrici. Moderátorka Adela Banášová, klavírny virtuóz Jozef Hollý, akustický koncert skupiny Elán, 260 hostí a úžasná atmosféra. Presvedčte sa.

 

Na úvod zaujímavého spoločenského programu si hostia pripomenuli tie najvýznamnejšie historické míľniky zo života spoločnosti SOFTIP.

 

 

Potom sa už na pódiu predstavila Adela, tentoraz trochu netradične za klavírom, kde ju so svojím strhujúcim koncertom neskôr vystriedal klavírny virtuóz Jozef Hollý.

 

 

Silný emotívny zážitok prinieslo spoločné vystúpenie Jozefa Hollého so vzdušnou akrobatkou Fly Sui.

 

 

Prvý hosť Adelinej talkshow Martin Vlčko, člen predstavenstva a finančný riaditeľ spoločnosti SOFTIP predstavil našu narodeninovú kampaň k 25. výročiu spojenú so súťažou o 25 atraktívnych cien na www.softip25.sk.

 

 

Scenárista a režisér v jednej osobe, Boris Šmotlák prišiel v šesťkilovej prilbe s kamerou, špeciálne vyrobenou pre videá z kampane SOFTIP 25. Priamo na pódiu predviedol POV zábery z kamery, v niektorých prípadoch skutočne zblízka :)

 

 

V ďalšej časti talkshow Adela na pódiu privítala celé predstavenstvo spoločnosti SOFTIP zastúpené jeho predsedom Dušanom Guldanom a členmi Radovanom Bálentom a Martinom Vlčkom. Zástupcovia SOFTIPu v rozhovore poďakovali hlavným pilierom, ktoré sa zaslúžili o 25 úspešných rokov - tisíckam dlhoročných zákazníkov, strategickým obchodným partnerom, zamestnancom, zakladateľom a súčasným akcionárom spoločnosti SOFTIP.

 

 

Predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ SOFTIPu Dušan Guldan odovzdal šek v hodnote 2 500 eur pre Spoločnosť Downovho syndrómu na Slovensku, aktivity ktorej SOFTIP dlhodobo podporuje. Predseda SDS Róbert Lezo na oplátku priniesol pohľadnicu od detí s Downovým syndrómom s poďakovaním za pomoc a v krátkosti spomenul, kam táto finačná čiastka poputuje.

 

 

Večerný program vyvrcholil akustickým koncertom skupiny Elán, výnimočnosťou ktorého bol pocit blízkosti Elánistov, keďže samotné pesničky doplnili vlastnými životnými príbehmi.

 

 

V unplugged verzii zazneli aj tie najväčšie hity Elánu (ako Kráľovná bielych tenisiek, Voda čo ma drží nad vodou, či Nie sme zlí), ktoré postavili zo stoličiek všetkých prítomných hostí.

 

Foto: Oles Cheresko
Video: Jaroslav Repta