Pozvánka na konferenciu CADfórum 2022 - CAD a BIM riešenia v praxi

12.08.2022

V utorok 13. septembra 2022 prebehne v olomouckom NH Collection hoteli už devätnásty ročník odbornej konferencie CADfórum. Konferencia zameraná na výmenu praktických skúseností medzi profesionálnymi používateľmi CAD/CAM a BIM riešení pre počítačové navrhovanie sa koná nielen v novej lokalite, ale aj v novom, jednodňovom formáte. Akcia je určená pre profesionálnych konštruktérov, projektantov a manažérov v strojárskej i stavbárskej praxi.

 

CADfórum 2022 prebehne pod heslom “Digitalizácia navrhovania” so zameraním na aktuálne otázky prechodu na moderné digitálne CAD/CAM, PDM a BIM/CDE technológie. O skúsenosti s ich zavádzaním sa podelia zástupcovia popredných českých a slovenských firiem, vrátane našich kolegov zo SOFTIPu. Konferencia predstaví okrem iného aj najnovšie návrhové nástroje využívajúce moderné technológie cloudu, informačného modelovania budov (BIM) a generatívneho navrhovania.

 

 

 

 

Digitalizácia navrhovania - Profesionáli profesionálom

Usporiadateľom tejto akcie je spoločnosť Arkance Systems, hlavnými partnermi konferencie sú Autodesk, Trilab, 3Dwiser, Lumion, Metrotest, 3Dees, Heluz a SOFTIP. Program konferencie ponúkne okrem prednášok používateľov z praxe a diskusií aj praktické workshopy, ukážky virtuálnej reality a 3D tlače, ako aj produktové novinky, tipy a triky k aplikáciám Autodesk Inventor, Revit, Civil 3D, Autodesk Construction Cloud a Fusion 360, či PowerMill.

Počas konferencie budú k dispozícii stanice s aktuálnymi verziami CAD, CAM, PDM a BIM softvéru Autodesk a Arkance Systems aj odborníci, pripravení zodpovedať všetky otázky. K dispozícii budú aj praktické ukážky produktov a technológií partnerov konferencie.

Online registráciu, program a ďalšie informácie o konferencii CADfórum 2022 nájdete na stránkach konference.cadforum.cz. Uzávierka registrácií je 5. septembra 2022 (kapacita workshopov je obmedzená).