Odporúčame konferenciu Nové trendy v získavaní zamestnancov v roku 2019

10.12.2018

Jedinečná konferencia venovaná problematike získavania zamestnancov ale i tomu, ako zamestnancov vo firme udržať. Cieľom konferencie je poukázať na najčastejšie problémy a chyby pri vyhľadávaní, výbere a prijímaní zamestnancov. Budeme hovoriť o trendoch, nových metódach, ktoré fungujú pri získavaní vhodných zamestnancov i o tom, ako spoznáte vhodného kandidáta.

 

 

Medzi prezentujúcimi sa predstaví aj náš finančný riaditeľ Martin Vlčko, ktorý sa bude venovať téme digitalizácie HR procesov:

 

Digitálne HR? To nie je možnosť, ale nevyhnutnosť.
Mnohokrát sa HR oddelenia naháňajú len za vrcholom pyramídy a pritom zabúdajú na fungovanie základných činností. Riadenie HR je svojimi jasnými pravidlami predurčené na SW automatizáciu a elektronizáciu. Pripútajte si svojich ľudí prostredníctvom moderných nástrojov a buďte pripravení na novú generáciu Z, pre ktorú je digitálny svet absolútne prirodzený. Tieto tzv. deti internetu nakupujú cez e-shopy, komunikujú cez fóra, všetko chcú vybaviť online, žijú na sociálnych sieťach a úplne prirodzene očakávajú, že rovnako sa bude chovať aj ich zamestnávateľ. Takže ak si chceme u nich „šplhnúť“, vytvorme vo vnútri firmy prostredie podobné tomu, ktoré poznajú zo svojho mimopracovného života. Cez fungovanie elementárnych procesov tak nová generácia dokáže ohodnotiť vyspelosť podniku.

 

Kompletný program konferencie a ďalšie informácie nájdete na stránke Verlag Dasshöfer.