Nová aplikácia minimalizuje papierovú agendu firmy

27.04.2016

Príliš veľa papierovačiek kvôli odsúhlaseniu jediného dokladu? Riešením je elektronický obeh dokumentov, ktorý sprehľadní ich pohyb, schvaľovanie, aj následnú archiváciu. Výsledkom je nielen odbúranie chybovosti či minimalizácia časových strát, ale jednoduchý prístup k informáciám bez ohľadu na miesto a čas - napríklad aj z mobilu. Presne to poskytuje nová multijazyčná aplikácia SOFTIP ApprovalOne.

 

Ako nadstavba nad informačným systémom SAP Business One ponúka okrem spomenutých výhod predovšetkým zefektívnenie toku dokladov, odstránenie duplicít v evidencii, ako aj možnosť prispôsobiť celý schvaľovací proces na mieru konkrétnej spoločnosti.

Archiváciou celého schvaľovacieho procesu v elektronickej podobe, vrátane histórie komunikácie a príloh dokumentov umožňuje v prípade potreby ich rýchle a pohodlné dohľadanie. SOFTIP ApprovalOne zároveň dovoľuje alokovanie nákladov firmy na nákladové kľúče a projekty už v priebehu schvaľovania dokladu.

Pomocou jednej aplikácie sa dajú riadiť schvaľovacie procesy aj v niekoľkých organizačných jednotkách. Manažment môže jednoducho nastaviť zamestnancom prístupové práva a garantovať tak, že ku konkrétnemu dokumentu alebo projektu sa dostanú len oprávnení používatelia. Výhodou je ich doménové overenie – nie sú tak potrebné žiadne ďalšie heslá. Samozrejmosťou je obojstranná integrácia so SAP Business One, teda automatické preberanie a zápis dokladov medzi SAP a SOFTIP ApprovalOne.

 

 

Ako SAP Silver Partner je SOFTIP jedným z najúspešnejších partnerov spoločnosti SAP v regióne V4. Prostredníctvom svojich odborných konzultantov zrealizoval viac ako polovicu implementácií produktu SAP Business One v SR. Je viacnásobným držiteľom titulu Najlepší partner SAP Business One na Slovensku. Pod tento úspech sa podpísala predovšetkým schopnosť SOFTIPu prispôsobovať jednotlivé nasadenia konkrétnym požiadavkám zákazníka.

SOFTIP ApprovalOne je jedným z viacerých originálnych nadstavbových modulov, ktoré sme vyvinuli s cieľom rozšíriť existujúce funkcionality SAP Business One. Chceme sa tak čo najviac priblížiť potrebám našich zákazníkov,“ doplnil Miroslav  Michálek, produktový manažér SAP Business One.

Viac informácií na www.softip.sk/sap

 

Dohodnite si konzultáciu k SOFTIP ApprovalOne

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321Bezpečnostné overenie