Microsoft uznal kvality SOFTIPu v oblasti cloudových technológií

03.03.2015

SOFTIP potvrdil vysokú úroveň svojich služieb a riešení a stal Microsoft Silver Cloud Productivity Partnerom. Táto kompetencia znamená pre zákazníkov SOFTIPu garanciu, že pre nich pracujú kvalifikovaní profesionáli s priamym prístupom k technickej podpore spoločnosti Microsoft.

 

„Microsoft Cloud Productivity je potvrdením najlepších schopností a expertnej úrovne znalostí pri nasadzovaní cloudového riešenia Office 365. Naši systémoví inžinieri museli uspieť v prísnych skúškach a spoločnosť preukázať množstvo úspešných inštalácií produktu Office 365 spolu s pozitívnymi referenciami zákazníkov,“ priblížil proces certifikácie Ján Schwarz, technický riaditeľ spoločnosti SOFTIP.

Tá je držiteľom viacerých certifikátov od popredných svetových spoločností. V prípade Microsoftu je SOFTIP od roku 2005 Microsoft Gold Certified Partner a ako jediný na Slovensku má aj najvyššiu kompetenciu Microsoft Gold Partner for Communications. Najnovšie ocenenie je dôkazom vysokého štandardu služieb aj v oblasti cloudových technológií, ktoré predstavujú jeden z najdôležitejších trendov na trhu podnikových informačných technológií.


Microsoft Office 365 sú cloudové služby poskytované spoločnosťou Microsoft, ktoré v sebe spájajú známe prostredie klasických aplikácií balíka Microsoft Office (ako Word, Excel, PowerPoint...) a elektronickú poštu, zdieľané kalendáre, okamžité správy, videokonferencie, či úložisko dokumentov