HR konferencia nemusí byť len o teórii – SOFTIP HR DAY 2017 vás o tom presvedčí

12.05.2017

Spoznajte riešenia reálnych potrieb a problémov slovenských firiem v oblasti HR. O vlastné skúsenosti sa podelia zaujímaví spíkri pôsobiaci v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Vo svojich príspevkoch sa budú venovať okrem iného aj možnostiam zlepšenia manažmentu personalistiky a náboru zamestnancov. Nevynechajú ani oblasť podpory HR procesov najmodernejšími technológiami. To a mnoho iného na konferencii SOFTIP HR DAY 2017.

 

Tento projekt spúšťa slovenská IT jednotka v oblasti HR s víziou zaplniť medzeru na trhu a pripraviť podujatie, ktoré sa bude venovať predovšetkým praktickým skúsenostiam a riešeniam. Aj preto je jeho program vyskladaný z reálnych príkladov a oblastí, ktoré riešia spoločnosti v oblasti human capital managementu, zo zručností nadobudnutých nielen na strane personalistov, ale aj top manažérov. Jedným z cieľov je podeliť sa aj o skúsenosti expertov SOFTIPu, ktoré získali u viac ako 1 200 zákazníkov.

„Bohatá vzorka rôznych segmentov podnikania vytvára cennú databázu poznatkov zo života  slovenských firiem a práve o tie sa chceme so všetkými účastníkmi konferencie podeliť,“povedal Martin Vlčko, člen predstavenstva a finančný riaditeľ SOFTIP, a. s.

Špeciálnym hosťom podujatia bude najznámejší slovenský športový komentátor a moderátor Marcel Merčiak, ktorý sa z pozície šéfa športového spravodajstva RTVS podelí o svoje skúsenosti s riadením tímov pri tak náročných projektoch ako sú napríklad Olympijské hry.


Konferencia SOFTIP HR DAY 2017 sa uskutoční 7. júna 2017v konferenčnom a kúpeľnom rezorte Hotel Kaskády**** Sliač / Sielnica.

Všetky informácie ako aj registračný formulár sú k dispozícii na stránke: www.softip.sk/sk/konferencia2017/