Daňové priznanie z pohodlia domova

09.03.2015

Stačí zapnúť počítač a o pár minút máte daňové priznanie hotové. Pomocou účtovného softvéru Keepi od spoločnosti SOFTIP ho môžete pohodlne spracovať doma, máte istotu správnosti jeho vyplnenia a čo je dôležité – neplatíte za to ani cent. Keepi dáva možnosť bezplatnej registrácie každému, kto má záujem pripraviť si a podať daňové priznanie vo vlastnej réžii.

 

Počas registrácie je potrebné vyplniť fakturačné údaje subjektu, ktorého sa daňové priznanie týka. Priamo v aplikácii nájdete tlačivá vo formáte PDF, do ktorých môžete vpisovať údaje. Základné údaje za daňovníka sa vyplnia automaticky podľa typu zvoleného účtovníctva. Podľa toho sa zobrazí aj zodpovedajúce tlačivo. Vyplnené daňové priznanie je možné uložiť a opakovane sa k nemu vrátiť. Údaje sa dajú tlačiť, exportovať ako súbor XML a importovať v aplikácii eDane alebo na stránke www.financnasprava.sk, kde sa vykoná kontrola správnosti vyplnených údajov. Nakoniec priznanie môžete elektronicky aj podať.

SOFTIP je vďaka viac ako 24-ročným skúsenostiam v oblasti vývoja a prevádzky ekonomického softvéru garanciou, že jeho riešenia spĺňajú všetky podmienky dané legislatívou, sú bezpečné a vždy aktuálne. Naviac v prípade akýchkoľvek otázok má používateľ k dispozícii on-line podporu v podobe live chatu s odborným konzultantom. Bezplatné využitie Keepi na vyplnenie a podanie daňového priznania tak môže byť len začiatkom budúceho využívania tohto cloudového nástroja na plnohodnotné riadenie ekonomickej agendy vašej firmy.

Viac o online účtovníctve Keepi na www.keepi.sk