Šiesty ročník SOFTIP AWARDS spoznal svojich víťazov

08.07.2021

Interná súťaž, ktorá sa medzi SOFTIPákmi teší veľkej priazni, predstavila najvýraznejšie osobnosti a najzaujímavejšie projekty uplynulého roku. Víťazov vyberali zamestnanci prostredníctvom elektronického hlasovania z užšieho okruhu nominantov.

 

Osobnosťou SOFTIPu za rok 2020 sa stal Martin Božko, večne usmiaty a pozitívne naladený systémový inžinier, ktorý háji farby SOFTIPu takmer 25 rokov.

„Systemák je na začiatku reťazca funkčnosti spoločnosti. Až keď oni majú všetko splnené, všetko šlape a majú čistý stôl, tak môžu ďalší kolegovia rozvíjať svoju činnosť,“ vysvetlil Martinov blízky spolupracovník Ľubo Koščák jeden z dôvodov, prečo by sa práve „pán Božko“ mal stať Osobnosťou SOFTIPu.

Martin je medzi kolegami obľúbený najmä pre svoju veselú povahu, ktorá má od introverta ďaleko. Zároveň je človekom, ktorý vkladá nemalé úsilie a energiu do nováčikov, v rámci adaptačného procesu je nápomocný a ochotný. A Martin to svojim kolegom vracia slovami: „Mať tak skvelú prácu, ako mám ja, nie je až taký problém. Ale mať v nej toľko naozajstných priateľov, to je tá najväčšia výhra.“

 

 

Ocenenie pre Najlepší projekt roku 2020 získal SOFTIP HAPPY HR pre Letecké opravovne Trenčín. Projekt, cieľom ktorého bolo nahradiť papierovú formu obehu dokumentov pre vybrané procesy úseku riadenia ľudských zdrojov elektronickým spracovaním, bol súčasťou veľkého komplexného riešenia pre tohto zákazníka.

Vďaka webovej aplikácii SOFTIP HAPPY HR získali pracovníci HR oddelenia funkčný nástroj na elektronickú komunikáciu. „Tešíme sa z maličkostí, lebo keď sa obzrieme späť zisťujeme, že to neboli maličkosti ale veľké veci,“ povedala vedúca kompetenčného centra SOFTIP HAPPY HR, Iveta Koterbová.

Projektový tím: Iveta Koterbová, Katarína Hošalová, Anna Vlčeková, Milena Fridmanová, Erika Výbošťoková, Zdenka Filáková, Stanislav Genčur a Jana Verčimáková

 

Inšpirujte sa prípadovou štúdiou: Na krídlach SOFTIP HAPPY HR