Pozývame vás na medzinárodnú konferenciu CADfórum 2019 - CAD, PDM a BIM riešenia v praxi

15.08.2019

Srdečne vás pozývame na 16. ročník odbornej konferencie, ktorá je zameraná na výmenu praktických skúseností medzi používateľmi riešení pre počítačové navrhovanie v strojárstve, výrobnom priemysle a stavebníctve. Konferencia CADfórum 2019 sa uskutoční v dňoch 17. - 18. septembra 2019 v hoteli Avanti v Brne.

 

 

Hlavnou témou konferencie je Automatizácia navrhovania a budúcnosť strojárskej výroby. CADfórum 2019 organizujú spoločnosti CAD Studio a Autodesk. SOFTIP je partnerom podujatia.

Dvojdňová akcia ponúkne prednášky a workshopy na aktuálne témy zamerané na efektívne využívanie moderných softvérových riešení v praxi. Diskusie budú zamerané na témy, kde všade môžu moderné CAD technológie prispieť k rozvoju priemyslu a stavebníctva. Priestor dostanú aj hardvérové a softvérové novinky a ukážky riešení konkrétnych úloh pri práci s CAD/CAM/CAE, PDM a BIM systémami, pri ktorých sa vám budú venovať odborníci z radov partnerov konferencie.

Nebude chýbať ani spoločná prednáška spoločností CAD Studio a SOFTIP, v rámci ktorej vám predstavíme úspešné príbehy našich zákazníkov prostredníctvom konkrétnych prípadových štúdií riešenia technickej prípravy výroby (TPV) na báze informačného systému SOFTIP MONACO. Prezentáciu Technická príprava výroby ako neoddeliteľný krok medzi návrhom a výrobou si budete môcť vypočuť v dopoludňajšom programe úvodného dňa konferencie. V prípade záujmu o viac informácií o softvérových riešeniach pre TPV vám budeme k dispozícii aj v rámci praktického popoludňajšieho workshopu v sekcii Správa dokumentácie a procesov, integrácia s ERP/TPV.

Program konferencie, ďalšie informácie, ako aj prihlášku nájdete na stránke konference.cadforum.cz