Najviac nových zákazníkov SAP Business One v regióne V4 získal za rok 2021 SOFTIP

07.07.2022

Pre nemeckého softvérového lídra SAP sme jedným z najdôležitejších partnerov v regióne. Potvrdilo sa to aj vlani, keď sa nám podarilo uspieť v hodnotení všetkých implementačných partnerov SAP Business One v rámci Slovenska, Poľska, Maďarska a Českej republiky. Víťazstvo sme si odniesli v kategórii SAP Business One Net New Names, ktorá sleduje počet nových zákazníkov tohto komplexného riešenia pre malé a stredné podniky v krajinách Vyšehradskej štvorky.

 

Ak hovoríme o SAP Business One, hovoríme o bráne do sveta tých najvyspelejších softvérových nástrojov. Sme preto veľmi hrdí, že sa nám v tomto segmente darí. Vidíme v ňom obrovský potenciál a neustále rastúci počet našich klientov ho potvrdzuje. Toto ocenenie si veľmi vážime aj preto, že sa náš triumf zrodil v konkurencii partnerov z oveľa väčších trhov. Vďaka za to patrí predovšetkým našim novým zákazníkom,“ povedal Miroslav Michálek, produktový manažér pre SAP Business One v spoločnosti SOFTIP.

 

Miroslav Michálek, SOFTIP

 

Partnerom spoločnosti SAP je SOFTIP od roku 2007. Naši odborní konzultanti zrealizovali už viac ako 200 implementácií SAP Business One v SR, ale aj v zahraničí. Potvrdzujú to aj noví zákazníci z Maďarska a Českej republiky, ktorých sme získali v uplynulom roku.

Ku každému projektu pritom pristupujeme individuálne, navrhujeme a dodávame customizované riešenia presne podľa potrieb klientov. Vyvíjame tiež vlastné originálne nadstavbové aplikácie, ktoré rozširujú funkcionalitu SAP Business One a pokrývajú i tie najšpecifickejšie potreby – či už ide o osobité procesy alebo odvetvové špecifiká, ako napríklad:

 

  • AddOn Production na prípravu, plánovanie a riadenie výroby

  • ApprovalOne na schvaľovanie dokumentov s integráciou so SAP Business One

  • BarCode na komplexné riadenie skladových pohybov s využitím čítačiek čiarových kódov

  • DocuMan na správu dokumentov v  SAP Business One

  • JobTimeTable na evidenciu a schvaľovanie práce na projektoch a úlohách

  • RozvoznéPlány pre plánovanie rozvozov