5 spôsobov, ako si uľahčiť pracovný život v čase Covid-19

28.10.2020

Žijeme v dobe, kedy ochrana zdravia rezonuje viac, ako kedykoľvek predtým.

Od automatického merania teploty osôb vo verejných priestoroch, cez komunikáciu na diaľku, bezpapierové schvaľovanie dovoleniek a dokladov, až po online vzdelávanie zamestnancov. Predstavujeme Vám 5 spôsobov, ktoré Vám v aktuálnej situácii pomôžu uľahčiť pracovný život.

1. Odhaľte zvýšenú teplotu termokamerou  

 

 

 SOFTIP TERMOCAM umožňuje automatické meranie telesnej teploty osôb vo verejných priestoroch pomocou termokamery a sofistikovaného softvérového vybavenia. Rýchlo, bezkontaktne, presne a spoľahlivo. Ak zaznamená u prechádzajúceho človeka zvýšenú teplotu, okamžite to vizuálne aj zvukovo signalizuje. Na základe detekcie tváre zároveň kontroluje, či má človek pri vstupe do monitorovaného priestoru na tvári rúško.

 

 

2. Schvaľujte firemné doklady mobilom 

 

 

 SOFTIP APPROVAL umožňuje schvaľovanie akýchkoľvek firemných dokladov (objednávok, došlých faktúr, interných dokumentov...) bez ohľadu na miesto a čas, napríklad aj v mobile. A to pre neobmedzený počet používateľov bez potreby ich prístupu do ERP systému. Je tak ideálnym riešením pre firmy s väčším počtom zamestnancov, ktorí potrebujú často operovať v teréne alebo pracujú z domu.

 

 

3. Presuňte personálnu agendu do onlinu 

 

 

 SOFTIP HAPPY HR minimalizuje papierovú agendu firmy. Vďaka schvaľovaciemu workflow umožňuje zamestnancovi požiadať o dovolenku, vzdelávaciu aktivitu, či zmenu osobných údajov kedykoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Rovnako tak schvaľovatelia môžu žiadosti schvaľovať kedykoľvek a kdekoľvek. Zároveň majú všetci okamžitý prístup k vybraným personálnym údajom na základe definovaných prístupových práv.

 

 

4. Ostaňte v spojení s Microsoft Teams 

 

 

Komunikujte so svojimi zamestnancami, zákazníkmi a obchodnými partnermi prostredníctvom chatu, hlasových hovorov i videohovorov. Zdieľajte vzájomne súbory a spolupracujte nad nimi v reálnom čase. Microsoft Teams sú súčasťou balíka Office 365 alebo Microsoft 365. Preto, ak má vaša organizácia k dispozícii licenciu na tieto balíky, tak ich už automaticky máte. Stačí ich začať používať. Ak ich ešte nemáte alebo chcete vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.

 

 

5. Vzdelávajte sa online 

 

 

V súvislosti s obmedzením osobného kontaktu sme dočasne zrušili všetky osobné školenia a nahradili sme ich plnohodnotnými online seminármi. Aktuálnu ponuku našich vzdelávacích aktivít nájdete v Kalendári školení. Podľa potreby vieme pre vás pripraviť aj individuálne online školenie na mieru presne podľa vašich požiadaviek. V prípade záujmu nás kontaktujte.