Čo prináša nová verzia SAP Business One 10.0

02.12.2020

Nová verzia informačného systému SAP Business One 10.0 prináša mnohé užitočné vylepšenia. Vybrali sme pre vás tie najzaujímavejšie.

 

✔️ Predovšetkým je to webový klient na báze SAP Fiori, zameraný na oblasť správy partnerov, položiek, aktivít, predaja a prístupu k dokladom nákupu. Poskytuje rôzne analytické možnosti. Spustíte ho z prehliadača Google Chrome alebo Firefox, prípadne priamo z aplikácie SAP Business One.

✔️Rovnako významnou zmenou je Integrácia na Microsoft Office 365 a OneDrive. Komplexné riešenie umožňuje ľahšiu správu reportov a dokumentov s prístupom odvšadiaľ.

✔️ Interaktívny Ganttov diagram v projektovom manažmente umožňuje používateľovi priamo v diagrame presúvať, predlžovať alebo skracovať jednotlivé projektové fázy. Projekt je aktualizovaný podľa zmien v diagrame. 

✔️ Zlatá šípka v účtovníctve, vo finančných reportoch, umožňuje okamžitý drill down do účtovnej osnovy a k jednotlivým dokladom.

SAP Business One 10.0 obsahuje množstvo ďalších príjemných funkcií v oblasti administrácie, predaja, nákupu a servisu, riadenia skladu, výroby a kusovníkov. Rovnako zaujímavé sú ďalšie zmeny pre prostredie SAP HANA. Presvedčte sa sami. Kontaktuje nás na https://www.softip.sk/sk/produkty/erp-systemy/sap-business-one/

Web klient v SAP Business One 10.0, verzia pre SAP HANA (EN)

Projekt manažment, Ganttov diagram v SAP Business One 10.0 (EN)

Integrácia SAP Business One na Microsoft Office 365 (EN)