Výhody online účtovného softvéru v čase koronakrízy

21.04.2020

Živnostníci a malé firmy prežívajú kritické obdobie, niektoré sú na pokraji bankrotu. Zo dňa na deň došlo k tomu, že ich príjmy extrémne klesli či sa úplne zastavili. Mnohé z firiem nedokážu ufinancovať doteraz využívané softvérové riešenia a sú nútené nájsť a začať využívať jednoduchšie a úspornejšie alternatívy, či prejsť do úsporného režimu. Pričom nemajú čo fakturovať, alebo fakturujú menej, nemajú také pohyby, nemôžu si vymieňať doklady s účtovníčkami, chcú šetriť kde sa dá.

 

 

SOFTIP pred 7 rokmi uviedol na trh riešenie, ktorého požívateľov takáto situácia nenúti hľadať alternatívne riešenia, ale umožní im flexibilne sa prispôsobiť aktuálnej zložitej situácii.

 

Čo získate s Keepi a ako vám vie v súčasnej situácii pomôcť ?

Keepi je online účtovníctvo, v ktorom zvládne účtovať každý. Všetky funkcie potrebné pre pohodlné účtovanie, fakturáciu a vedenie skladu sú dostupné bezplatne. Pre ilustráciu sme vybrali len pár z množstva skutočne aktuálnych výhod, ktoré svojim používateľom prináša.

 

1. Plnohodnotný účtovný softvér zadarmo resp. za minimálne poplatky

Keepi je a bude v základnej funkcionalite bezplatné a nie sú tam žiadne obmedzenia na čas, veľkosť, počet používateľov, počet dokladov, či iné ... Základná funkcionalita postačuje na všetky legislatívne potrebné úkony. Platené sú len nadštandardné funkcie, ktoré si však objednávate len na potrebný čas za veľmi výhodných podmienok.

 

2. Prácu z domu, resp. odkiaľkoľvek bez potreby inštalácie

Nepotrebujete kupovať počítač ani server, nemusíte nič inštalovať, nemusíte platiť za spojazdnenie a licencie. Ak budete chcieť pracovať s Keepi, úvodnou investíciou bude iba čas strávený pri registrácii. Na zaevidovanie partnerov, vystavenie faktúry alebo zaevidovanie pokladničných či bankových dokladov nepotrebuje ako používateľ mať rozsiahle znalosti účtovníctva. Ak je však používateľom účtovník, stačí doplniť iba, že Keepi splní aj vysoké nároky tohto náročného používateľa.

 

3. Fakturáciu online

Ihneď po bezplatnej registrácii ste schopný v priebehu pár minút vystaviť svoju prvú faktúru. Keepi dáva slobodu. Používateľ už viac nemusí myslieť na to, ako sa rýchlo dostať ku konkrétnemu počítaču, aby si urobil akýkoľvek účtovný záznam. Urobí ho online kdekoľvek. Vždy v súlade s platnou účtovnou legislatívou.

 

4. Podanie daňového priznania z domu

Potrebujete podať daňové priznanie, ktoré ste si mali možnosť posunúť? S Keepi to zvládnete z domu a bez akéhokoľvek papiera.

 

Zoznámte sa so všetkými  výhodami Keepi na stránke  www.keepi.sk, alebo priamo v aplikácii na adrese www.keepi.eu a možno pomôžeme v tejto náročnej situácii aj vám.