SOFTIP získal ocenenie Microsoft Partner of the Year 2022

29.06.2022

Piatym titulom Microsoft Partner roka SOFTIP potvrdil svoju stabilnú pozíciu v partnerskom ekosystéme Microsoftu, ktorý ocenil fakt, že prijal víziu cloud-first a prispôsobil jej aj svoju biznisovú filozofiu. Ako jeden z prvých sa stal používateľom všetkých hlavných cloudových technológií Microsoft a ich výhody ďalej sprostredkúva svojim zákazníkom.

 

„V niektorých chvíľach sa dostanete do situácie, kedy musíte svoj úspech okoliu vysvetľovať. Microsoft Partner of the Year Award je presne tento prípad – získali sme ho opakovane a tak to mnohí začínajú považovať za rutinu a niečo samozrejmé. No opak je pravdou. Ak by sme neinvestovali do neustálych inovácií a zle odhadli trendy v oblasti podnikových IT a predovšetkým masívneho prechodu do cloudu, veľmi rýchlo by sme z tejto elitnej spoločnosti vypadli,“ povedal náš technický riaditeľ Ján Schwarz.

Aj preto Microsoft vo svojom vyhlásení ocenil líderstvo SOFTIPu v oblasti zavádzania cloudových riešení. „Ako inovatívny poskytovateľ cloudových riešení a systémový integrátor môže byť SOFTIP použitý ako vzor a ambasádor technológií spoločnosti Microsoft,“ uvádza najväčšia svetová IT spoločnosť. Zároveň pochválila SOFTIP za jeho neustále investície do rozvoja vlastných kompetencií a zamestnancov. 

 

 

 

 

Ocenenie Partner of the Year udeľuje Microsoft partnerom, ktorí za uplynulý rok preukázali vynikajúce zručnosti pri implementácii inovatívnych zákazníckych riešení, založených na technológiách Microsoft. Kompletný zoznam víťazov za rok 2022 je dostupný TU.