Stačí pár klikov a ste v hre o super ceny

29.04.2016

Začať deň šálkou voňavej kávy a výdatnými raňajkami. Čas v práci ubieha rýchlejšie, pretože vás už čaká posedenie s partnerom v dobrej reštaurácii a po ňom štedré nákupy - samozrejme zadarmo. Večer zakončíte pri fľaše kvalitného sektu či s pohárom piva pri vlastnom kozube. Páči sa vám táto predstava? Na jej splnenie stačí tak málo - zapojiť sa do súťaže spoločnosti SOFTIP, ktorá pri príležitosti svojho 25. výročia pre Vás pripravila 25 atraktívnych cien.

 

Každý, kto navštívi stránku www.softip25.sk a zapojí sa do súťaže môže vyhrať špičkový smartfón, štýlové hodinky, wellness pobyt, či auto s plnou nádržou na celý víkend. Celkovo 25 cien. Postup je celkom jednoduchý. Stačí si pozrieť tri krátke videá o tom, ako môže vyzerať jeden deň každého z nás a s akými produktami klientov SOFTIPu sa počas takého dňa môžeme stretnúť, odpovedať na jednoduché otázky a už len počkať na záverečné zlosovanie.

„Máme radosť, že sa nám podarilo zavŕšiť štvrťstoročie od vzniku našej spoločnosti a chceme sa o ňu podeliť skutočne s každým. Preto sme v spolupráci s našimi zákazníkmi pripravili súťaž, ktorá nielen odmení množstvo šťastných výhercov, ale verím, že aj pobaví,“  hovorí výkonný riaditeľ SOFTIPu Dušan Guldan.

 

 

Za 25 rokov svojej existencie priniesol SOFTIP  tisícky inovatívnych IT riešení, ktoré využívajú aj tie najsilnejšie spoločnosti na Slovensku a v zahraničí. Dnes je slovenskou jednotkou v oblasti podnikových informačných systémov (ERP) a podľa rebríčka TREND TOP v IT ôsmym najväčším softvérovým domom na Slovensku. V minulom roku dosiahli jeho tržby takmer 14 miliónov eur. Počas svojej existencie získal deväť víťazstiev v súťaži Microsoft Industry Awards, stal sa dvojnásobným držiteľom titulu Microsoft Partner of the Year a dlhodobo je najlepším partnerom SAP pre riešenie SAP Business One.

„Sme dôkazom, že aj slovenská firma dokáže držať krok s lídrami v tak náročnej oblasti, akou sú moderné informačné technológie a poskytovať svoje služby a produkty nielen doma, ale aj na vyspelých zahraničných trhoch,“  dodáva Dušan Guldan.

 

 

Partneri súťaže:  ARVAL SLOVAKIA, Baliarne obchodu Poprad, BARDEJOVSKÉ KÚPELE, Berndorf Sandrik, COOP Jednota Senica, dm drogerie markt, JANEBA TIME SR, K O F T , marco mirelli, MEDUSA GROUP, Metsa Tissue Slovakia, Mondi SCP, O2 Slovakia, Pivovar STEIGER, QUILTEX, RYBA Košice, Slovenská pošta, ZOP plus.
 
Viac informácií na www.softip25.sk
 
#softip25