SOFTIP patrí medzi najlepších partnerov Microsoftu na svete

21.08.2017

SOFTIP uspel v celosvetovej konkurencii partnerov spoločnosti Microsoft a odniesol si ocenenie Microsoft Partner roka 2017.

Ocenenie Microsoft Partner roka 2017, Foto: SOFTIP

 

„Víťazi a finalisti predstavili najlepšie a najinovatívnejšie riešenia v rámci našej partnerskej komunity," uviedol viceprezident tohto globálneho technologického lídra Ron Huddleston. „Je pre mňa cťou oceniť našich najlepších partnerov.“ 

SOFTIP sa medzi laureátov ceny zaradil už po tretíkrát, čo je výnimočný úspech nielen v rámci stredoeurópskeho regiónu. O obrovskej konkurencii svedčí fakt, že finalistov vybral Microsoft spomedzi 2 800 nominácií zo 115 rôznych krajín. „Toto ocenenie je obrovským úspechom a dôkazom, že naše riešenia a služby sú na špičkovej úrovni,“ skonštatoval technický riaditeľ SOFTIPu Ján Schwarz.

 

Ján Schwarz, Foto: SOFTIP

 

Svoje odborné znalosti a skúsenosti s implementáciou najnovších technológií na platforme Microsoft pretavil SOFTIP aj do už desiatich víťazstiev v prestížnej súťaži Microsoft Awards na Slovensku a v Českej republike. Naposledy tento rok s riešením pre Mesto Banská Bystrica, ktoré je u nás prvým príkladom digitálneho mesta. Ako Microsoft Cloud Solution Provider na Slovensku aplikoval jeho riešenia zákazníkom ako O2 Slovakia alebo Lesy Slovenskej republiky.

Ocenenie Partner of the Year udeľuje Microsoft partnerom, ktorí za uplynulý rok preukázali vynikajúce zručnosti pri implementácii inovatívnych zákazníckych riešení, založených na technológiách Microsoft. Kompletný zoznam víťazov za rok 2017 je dostupný na adrese https://partner.microsoft.com/en-US/inspire/awards

 

Ocenenie Microsoft Partner roka 2011, 2013, 2017, Foto: SOFTIP