SAP Business One Forum 2018 - TOP udalosť tohto roka sa blíži

14.05.2018

Nezmeškajte príležitosť dozvedieť sa všetko dôležité o SAP Business One! Zažite deň plný informácií na podujatí SAP Business One Forum, ktoré sa po prvýkrát v histórii uskutoční v rámci prestížnej konferencie SAP Forum Slovensko.

 

Podujatie, na ktorom SOFTIP participuje ako Hlavný partner, bude prebiehať dňa 24. mája 2018 v atraktívnom prostredí multifunkčného areálu x-bionic® sphere v Šamoríne.

Nenechajte si ujsť príležitosť zistiť, čo prinesú digitalizácia a inteligentné technológie do sveta malých a stredne veľkých spoločností! Na podujatí SAP Business One Forum Vám predstavíme novinky v informačnom systéme SAP Business One, ako aj konkrétne skúsenosti jeho zákazníkov. Pozrite si kompletný program.

Okrem odborných prednášok nebude chýbať ani večerný program a priestor pre networking. O skvelú zábavu sa postará Marián Čekovský, Michal Hudák a Martin Valihora BAND so zahraničnými hosťami - Danom Bártom a Kimberley Nichole.


Neváhajte a zaregistrujte sa už dnes.
Účasť na podujatí je pre súčasných aj potenciálnych zákazníkov SAP bezplatná, no kapacita je obmedzená!

 

 

SAP Business One je jednoduché cenovo dostupné riešenie pre riadenie malého alebo stredne veľkého podniku –vrátane financií, predaja, vzťahov so zákazníkmi a obchodných operácií. Na svete je viac ako 60 000 spoločností, ktoré sa pri riadení svojho podnikania spoliehajú na SAP Business One. Rozsiahle funkcie, osvedčené postupy a procesy v SAP Business One sú prispôsobené rôznym odvetviam. Aj keď bude váš podnik rásť, systém SAP Business One môžete jednoducho rozšíriť tak, aby spĺňal vaše špecifické potreby. Viac o funkcionalite riešenia vám predstavíme na podujatí SAP Business One Forum