Navštívte našu expozíciu na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne

18.09.2019

Najvýznamnejší priemyselný veľtrh v strednej Európe s každoročnou účasťou viac ako 1 600 vystavovateľov a 80 000 návštevníkov sa bude konať od 7. do 11. októbra 2019 v areáli výstaviska Brno. Hlavnou témou šesťdesiateho prvého ročníka MSV je štvrtá priemyselná revolúcia a digitálna továreň. Práve digitálnej transformácii výroby sa budeme venovať aj v expozícii spoločnosti SOFTIP, kde predstavíme najnovšie informácie z oblasti softvérových riešení pre technickú prípravu výroby (TPV), ako neoddeliteľného kroku medzi návrhom výrobku a jeho produkciou.

 

 

NENECHAJTE SI UJSŤ POHĽAD NA BUDÚCNOSŤ VÝROBY

V nadväznosti na hlavnú tému veľtrhu - Priemysel 4.0 a Digitálna továreň 2.0, bude naša účasť na MSV 2019 venovaná digitalizácii technickej prípravy výroby. Naším najvýznamnejším riešením v tejto oblasti je špecializovaný informačný systém SOFTIP MONACO, ktorý v ČR nie je neznámym produktom. Ako úspešný nástupca riešenia SYSKLASS predstavuje technický informačný systém novej generácie. Automatizuje operácie, zvyšuje kvalitu a presnosť produkcie, šetrí čas i peniaze. Systém SOFTIP MONACO má za sebou viac ako 50 úspešných implementácií v Čechách i na Slovensku, Poľsku a Holandsku.

 

 

 

 

PRIJMITE POZVANIE DO PAVILÓNU P

Navštívte nás na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu 2019 v Brne a zistite viac o najnovších možnostiach automatizácie technickej prípravy výroby. V prípade záujmu o osobné stretnutie so zástupcami našej spoločnosti v našom výstavnom stánku vám ponúkame možnosť dohodnúť si konzultáciu na konkrétny dátum. Stačí, ak v poznámke nižšie uvediete predpokladaný termín vašej návštevy. Rezervujeme si pre vás čas, pripravíme skvelú kávu a odpovieme na vaše otázky. Tešíme sa na vašu návštevu v stánku č. 95 v pavilóne P. 

 

 

 

 

Dohodnite si stretnutie

*všetky polia označené hviezdičkou sú povinné

Údaje o spoločnosti

Kontaktná osoba

Príklad: +421987654321Potvrdzujem, že som sa oboznámil s informáciou o ochrane osobných údajov

* toto je povinná položka

Informácia o ochrane osobných údajov

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“) Vás ako návštevníka expozície spoločnosti SOFTIP na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu 2019 v Brne (ďalej len „MSV“) informujeme, že osobné údaje, ktoré ste nám poskytli (meno, priezvisko, e-mail, firma, telefónne číslo) sú použité výlučne na účely dokumentovania Vašej účasti na MSV.

Bezpečnostné overenie

Dôležitá informácia

V poznámke prosím uveďte predpokladaný termín vašej návštevy.