SOFTIP HR DAY 2018 - Konferencia o skutočnom HR živote v slovenských firmách

03.05.2018

Inšpirujte sa pre svoju prácu! Prihláste sa na II. ročník HR konferencie, na ktorej sa venujeme iba tým najdôležitejším a najaktuálnejším témam pre prácu vrcholového HR manažmentu a hlavne tomu, čo naozaj pomohlo konkrétnym slovenským firmám. Žiadna teória, ale iba praktické skúsenosti a riešenia. To je SOFTIP HR DAY 2018, ktorá sa koná 23. mája 2018 | Sliač - Sielnica (Hotel Kaskády)

 

Tento projekt slovenskej IT jednotky v oblasti HR má víziu zaplniť medzeru na trhu a prináša podujatie, ktoré sa venuje predovšetkým praktickým skúsenostiam a riešeniam. Aj preto je jeho program vyskladaný z reálnych príkladov a oblastí, ktoré riešia spoločnosti v oblasti human capital managementu, zo zručností nadobudnutých nielen na strane personalistov, ale aj top manažérov. Jedným z cieľov je podeliť sa aj o skúsenosti expertov SOFTIP-u, ktoré získali u viac ako 1 200 zákazníkov.

„Našim cieľom je priniesť účastníkom konferencie hodnotné informácie z oblasti riadenia ľudských zdrojov, ktoré dokážu reálne zužitkovať pri svojej práci.,“ povedal Ján Šnyr, manažér pre obchodné a marketingové operácie  SOFTIP, a.s.

Špeciálnym hosťom podujatia bude minister práce sociálnych vecí a rodiny SR v rokoch 2010 - 2012, najznámejší odborník na dane a odvody na Slovensku Jozef Mihál, s ktorým sa spoločne pozrieme na zmeny v oblasti pracovno–právnych vzťahov, ktoré budú rezonovať v roku 2018.

 

Nosné témy Konferencie SOFTIP HR DAY 2018

GDPR, Aktuálna legislatíva, Duálne vzdelávanie, Zamestnávanie cudzincov, Vzdelávanie technológiami, Employer branding, Hodnotenie zamestnancov

 

Na konferencii si ďalej vypočujete:

Radoslav Šebeňa, Head of Human Capitaal Management, Miba AG
Skúsený HR manažér, ktorý sa celú svoju profesionálnu kariéru sa zaoberá problematikou riadenia ľudského kapitálu, motiváciou, rozvojom zamestnancov a pracovnou psychológiou.

Milan Veselý, Generálny riaditeľ Slovalco, a.s.
Dlhoročný vrcholový manažér jedného z najvýznamnejších podnikov na Slovensku.

Marián Klimo, Chief executive officer, ATENA-PERSONAL CONSULTING s.r.o.
Riaditeľ slovenskej personálnej agentúry, ktorého vizionársky pohľad a prístup k práci motivuje tím jeho spolupracovníkov k výnimočným výsledkom.

Ján Schwarz, Technický riaditeľ, SOFTIP, a.s.
Náš guru pre Microsoft riešenia svetového formátu, ktorý dokáže každú prezentáciu premeniť na skvelý zážitok.

Radovan Bálent, Člen predstavenstva a riaditeľ divízie SME, SOFTIP, a.s.
Ako riaditeľ divízie SME riadi viac ako stovku vysoko odborných spolupracovníkov.

Dušan Káčer, Executive Director and Pricipal Consultant, ACCELIUM Slovakia
Skúsený manažér a konzultant pre oblasť motivácie, vzdelávania, odbornej prípravy a školení.

Mária Tobiášová Kuzmová, konateľka, Fantozzi consulting, s.r.o.
Bývalá dlhoročná manažérka SOFTIP-u, sa už niekoľko rokov venuje riadeniu ochrany osobných údajov s praktickými skúsenosťami z rôznych typov organizácií a podnikania.

 

Moderátor konferencie:
Kamila Birnsteinová - skúsený kouč, facilitátor a konzultant v oblasti vzdelávania.

Konferencia SOFTIP HR DAY 2017 sa uskutoční 23. mája 2018 v konferenčnom a kúpeľnom rezorte Hotel Kaskády**** Sliač / Sielnica.

Všetky informácie ako aj registračný formulár sú k dispozícii na stránke: https://www.softip.sk/sk/softip-hr-day-2018/

 

Chcem sa zaregistrovať