Úvod > Služby > Unified Communications

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

Unified Communications

Komunikujte efektívnejšie.
Kdekoľvek budete.

Bez ohľadu na to, či sa nachádzate v tej istej budove, na opačnom konci mesta alebo v inom časovom pásme, môžete komunikovať s kýmkoľvek chcete. Okamžite a jednoducho. Zlepšíte spoluprácu svojho tímu, zvýšite produktivitu, a zároveň ušetríte čas a peniaze.


Hlavné benefity Microsoft Unified Communications:

  • zvýšená produktivita práce – vyberte si spôsob komunikácie ktorý je v danom momente najrýchlejší alebo najefektívnejší: okamžité správy, e-mail, pevnú linku, IP telefón, mobil, audiokonferenciu, videokonferenciu alebo Live Meeting.
  • úspora telekomunikačných nákladov - Microsoft Unified Communications sa stará o najvhodnejšie prepojenie tak, aby komunikačné náklady boli čo najnižšie.
  • úspora času, cestovných nákladov a nákladov na vzdelávanie – pracovné stretnutia, porady, prezentácie, či školenia budú pre vás záležitosťou niekoľkých chvíľ bez potreby zdĺhavého cestovania.
  • využitie existujúcej infraštruktúry – využijete výhody už nasadených a využívaných technológií, ktoré vhodne doplníte a rozšírite.
  • jednotná správa – administrátori nemusia udržiavať niekoľko záznamov, všetky dáta sú uložené na jednom mieste, vrátane telefónnej ústredne, ktorá je súčasťou ľahko spravovateľných korporátnych zoznamov.
  • bezpečnosť – vaše virtuálne videokonferencie, rovnako ako všetky dáta sú zabezpečené vysokým stupňom ochrany.
  • prepojenie - Microsoft Unified Communications spája softvérové produkty Microsoft Office Communications Server 2007 R2, jeho klientský softvér Microsoft Office Communicator 2007 R2, konferenčný softvér Microsoft Office Live Meeting 2007 a Microsoft Exchange 2007, nástroj zabezpečujúci prístup k firemnej komunikácii odkiaľkoľvek na svete.
Pomôže vám Microsoft Unified Communications?


Prečítajte si prínosy jeho nasadenia.

Navštívte nás v Demo centre vybavenom všetkými hlavnými technológiami v rámci UC v priestoroch spoločnosti SOFTIP v Bratislave alebo nás kontaktujte.Vybraté referencie

Centrum vedeckotechnických informácií SR  • Slovenský vodohospodársky podnik • Slovnaft • SOFTIP • TowercomSúvisiace odkazy


             Microsoft Unified Communications How - To

        Microsoft Unified Communications

        Mobilná kancelária

        Prípadová štúdia: Microsoft Unified Communications ako hlavná komunikačná
        Prípadová štúdia: Efektívna tímová komunikácia na diaľku v Towercom, a. s.
Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: