Úvod > Služby > Unified Communications

Pomoc pri výbere riešenia: Online formulár

Unified Communications

Bez ohľadu na to, či sa nachádzate v tej istej budove, na opačnom konci mesta alebo v inom časovom pásme, môžete komunikovať s kýmkoľvek chcete. Okamžite a jednoducho. Zlepšíte spoluprácu svojho tímu, zvýšite produktivitu, a zároveň ušetríte čas a peniaze.

Unified Communications


Microsoft Lync je platforma zjednotenej komunikácie integrujúca e-mail, rýchle správy (instant messaging), prezentácie, hlas a video. Jeho myšlienka je postavená na prepojení komunikačných technológií (hardvérových a softvérových) do jedného celku, ktorý je pre používateľa nielen zrozumiteľný, ale aj jednoducho použiteľný.

Unified communications dokáže zjednotiť všetky druhy komunikácie bez potreby meniť súčasnú infraštruktúru. Zároveň pomáha znižovať telekomunikačné a cestovné náklady a náklady na vzdelávanie. A to je jednou z jeho najväčších výhod.

Čo získate?
  • Prácu odkiaľkoľvek - Unified Communications Vám umožňuje bezpečne komunikovať a zostať v kontakte s kolegami a zákazníkmi prakticky všade. Stačí mať k dispozícii sieťové pripojenie.
  • Použitie ľubovoľného zariadenia - na komunikáciu si môžete vybrať akékoľvek zariadenie podľa aktuálnej potreby - počítač, notebook, telefón, či tablet...
  • Informácie o prítomnosti - vďaka vždy aktuálnym indikátorom prítomnosti hneď zistíte, či je Váš kolega v práci, na stretnutí alebo na dovolenke a tomu môžete prispôsobiť komunikáciu ktorá je v danej chvíli najvhodnejšia.
  • Efektívnejšiu komunikáciu - notebook alebo pracovná stanica sa stáva telefónom s telefónnym číslom dostupným odkiaľkoľvek a zároveň telefón sa stáva pracovnou stanicou, ktorá Vám umožní kdekoľvek na svete čítať svoju poštu, plánovať stretnutia, či prehrávať odkazy. Všetky kanály sú pritom prepájané tak, aby komunikačné náklady boli čo najnižšie.


Lync klienti pre mobilné zariadenia
Presvedčte sa o výhodách unified communications

   Vyššia produktivita práce
Vyberte si spôsob komunikácie ktorý je v danom momente najrýchlejší alebo najefektívnejší: okamžité správy, e-mail, pevnú linku, IP telefón, mobil, audiokonferenciu, videokonferenciu alebo Live Meeting.


   Úspora času a nákladov
Pracovné stretnutia, porady, prezentácie, či školenia budú pre vás vďaka virtuálnym poradám a videokonferenciám záležitosťou niekoľkých chvíľ bez potreby zdĺhavého cestovania.
   Nižšie telekomunikačné náklady
Microsoft Unified Communications sa postará o najvhodnejšie prepojenie tak, aby komunikačné náklady boli čo najnižšie.


   Využitie existujúcej infraštruktúry
Využijete výhody už nasadených a využívaných technológií, ktoré vhodne doplníte a rozšírite.


  Bezpečnosť
Vaše virtuálne videokonferencie, rovnako ako všetky dáta budú zabezpečené vysokým stupňom ochrany.Naši zákazníci

Naši systémoví inžinieri majú mnohoročné skúsenosti s nasadzovaním riešení integrovanej komunikácie na platforme Microsoft Lync v desiatkach slovenských aj nadnárodných firiem vrátane vlastného produkčného systému spoločnosti SOFTIP. Medzi používateľov Microsoft Lync patria:


Centrum vedeckotechnických informácií SR Slovenský vodohospodársky podnik Slovnaft Towercom a mnohí ďalší...
 
Slovenský vodohospodársky podnik, š.p. zabezpečuje starostlivosť o vodné toky na Slovensku a stará sa o kvantitu a kvalitu povrchových a podzemných vôd. Časť jeho činností má charakter výkonov vo verejnom záujme – je to predovšetkým protipovodňová ochrana a vytváranie plavebných podmienok.
 

SLOVNAFT, a.s. je rafinérsko-petrochemická spoločnosť s ročným spracovaním 5, 5 - 6 miliónov ton ropy. Spoločnosť okrem výroby, skladovania, distribúcie a veľkoobchodného predaja výrobkov z ropy disponuje najväčšou maloobchodnou sieťou v rámci Slovenskej republiky.


Towercom, a.s. sa zameriava predovšetkým na poskytovanie služieb terestriálneho a satelitného televízneho a rozhlasového vysielania na celom území Slovenskej republiky.

Prečítajte si:

  Efektívna tímová komunikácia na diaľku v Towercom

              


    
Ocenenia

Za implementáciu Microsoft Lync vo vlastnom produkčnom systéme bol SOFTIP ocenený titulom Microsoft Industry Awards Winner. Prvenstvo v tejto prestížnej súťaži sa nám podarilo obhájiť už osemkrát za sebou, medzi inými aj so zákazníckym riešením pre integrovanú firemnú komunikáciu v spoločnosti Towercom, ktorá je lídrom na trhu prenájmu stožiarovej infraštruktúry.

Chcete získať viac informácií?

Zavolajte nám na telefónne číslo +421 48 43 40 111 alebo nám napíšte prostredníctvom kontaktného formulára a ochotne Vám poradíme ako využiť výhody integrovanej komunikácie vo Vašej firme.
 

SOFTIP je od roku 2005 Microsoft Gold Certified Partner.
Ako prvý na Slovensku získal štatút Microsoft Unified Communications Voice Ready Partner. Navyše ako jediný v SR má najvyššiu kompetenciu Microsoft Gold Partner for Communications.
Spolu so získanými oceneniami sú tieto kompetencie potvrdením našich odborných znalostí pri implementácii dizajnu, nasadzovaní a podpore technológie Microsoft Unified Communications.

Ján Schwarz, technický riaditeľ SOFTIP, a. s.

jschwarz@softip.sk


 


 

Call centrum: +421 48 4358 600

Potrebujete odbornú radu k našim aplikáciám?

Servisná linka: +421 48 4358 700 smesluzby@softip.sk

Chcete si objednať služby našich konzultantov?
Centrum podpory zákazníkov Kalendár školení
Prihláste sa do newslettra: